Jump to content
BulForum.com

Продавам 1TB HDD - WD - 5400 rpm/64mb cache


Recommended Posts

Здрасти колега, много пари му искаш. ето ТУК цената е друга.

За 80лв. ще го взема веднага.

Link to comment
Share on other sites

Здрасти колега, много пари му искаш. ето ТУК цената е друга.

За 80лв. ще го взема веднага.

Хубаво спамиш, ама що не си го вземиш от там тоя диск? Я ми покажи, къде има 1Тб диск под 180лв, че ми е любопитно?

Link to comment
Share on other sites

Хубаво спамиш, ама що не си го вземиш от там тоя диск? Я ми покажи, къде има 1Тб диск под 180лв, че ми е любопитно?

 

Не спами изобщо защото го има там със сигурност а и на още едно място поне:

 

http://www.comtradebg.com/index.php?page=1&product_name=1TB+WD+WD10EARS+5400%2F64MB&product_id=11709&group_id=15

Link to comment
Share on other sites

Ха да видим ,кой ще изгори този път ? Хей, сериозно миналата седмица изгорях със 100 лв. пак един хард от същия продавач.

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости... изравяте някакви линкове на една година от гугъл!

Ето актуалната листа на последната фирма http://www.comtradeb...ndex.php?page=2

 

Що ли не виждам 1ТБ за 105лв??Същото е и с линка на младенски.

Link to comment
Share on other sites

Ха да видим ,кой ще изгори този път ? Хей, сериозно миналата седмица изгорях със 100 лв. пак един хард от същия продавач.

 

 

Сериозно ли?

Защо тогава не е баннат а продължава да продава тук?

Link to comment
Share on other sites

Офф: актуална цена за 1TB диск, гаранция 1 година?!?: http://erabg.com/products/details/part/1TB-SEAGATE-GREEN-32MB/

Тия цени по 100 лева са от миналото лято..

Какво се учудваш за гаранцията? Че Ера продават refurbished - цял Китай го знае. И "аналози" на маркови неща. Що мислиш, че цените им са такива? Тая фирма е пълен ке*неф.

=================

 

@дъ питбул, към коя фирма е гаранцията?

Link to comment
Share on other sites

Стига спамихте ве. Каква връзка има що за фирма е Ера със темата?? Човека ти даде да видиш колко струва 1ТБ хард в най-евтината фирма (в други +20-30лв) с цел да покаже колко е скъп, не колко е евтин :wacko: Изобщо четете ли или видяхте че темата се осира масово и юруш... (автора не ми е познат, но утре подобно нещо може да стане във темата на всеки :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Добре де, като смятате че е толкова коректен "Дъ питбула" Защо не си е написал че харда е продаден , след като вчера в 19.13ч му звънях за харда защото в 10.51ч ми беше пратил лично съобщение което гласеше така:

 

635265.jpg

 

На единия телефон не вдигна, на другия обаче ми отговори че преди 15мин. харда го е продал ама можело да намери от приятел същия и да ми се обади.

За мен този човек е абсолютно некоректен и доста лъжливо ......

Според мен темата му е за затваряне, той "няма" харда защото е продаден.

Днес в 14.47ч е бил на линия не го е обявил за продаден.

И ми пратил някакъв коментар, какво ми пращаш коментари, погледни се първо ти.

 

P.S. А отностно линка който съм пратил, няма дата от кога е и за този бавен хард ми се видя реална цената.

Link to comment
Share on other sites

Много некоректен!!! Вчера се чухме, след като намали цената на 90лв и се разбрахме днес да мина да взема диска. Разбрахме се за днес понеже вчера не бях в Пловдив . В уговорения час му звънях няколко пъти , но не вдигна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...