Jump to content
BulForum.com

Топ Идиот!


sMARTBomber

Recommended Posts

Но пък и като се ходи на интервю наистина трябва да си все пак малко подготвен, защото това момче показва, че хич не е, но не означава, че примерно след 2 3 месеца няма да е доста по-добре и на мястото на търсачките вместо 'яху' да напише 'yahoo' :)

Ами аз ако вярно го чета това там пише че е работил 2 години като оператор в интернет клуб. Ако за тва време не се научил да чете поне имената вярно.... да ме извиняваш ама е пълен идиот

Link to comment
Share on other sites

Още няма да забравя как преди две години седях в Интернет клуба СОС, свалих си един архив и дадох дискета на администратора, за да ми метне архива на нея и той каза "нямаш проблеми, само кажи как се прави".

Link to comment
Share on other sites

Ами ако му помогнат, както беше писано по-горе, може и да си намери...

Кой нормален човек ще го вземе на работа ? Ако някой му помогне по скоро ще му свърши мечешка услуга.

А това, че е работил в интернет зала преди това е толкова вярно, колкото и че е завършил СУ.

Друг е въпроса, че цялата работа ми изглежда повече от скалъпена :) ( не е възможно да е работил 2 години администратор и да не може да напише два IRC -та ) , но пак казвам- не е забавно да се подиграваш на човешкото незнание, независимо под каква форма.

 

insomnium ти редовно ли "мяташ" архивите ?

Link to comment
Share on other sites

maliii kvo go napravihte mom4eto fe :wacko: , 6tot ne ste vijdali operatori deto ne znaqt ot kyde se spira pc-to, ako zavisi ot mene bih go vzel stiga da proqvqva jelanie za rabota i da shva6ta byrzo vse pak govorim samo za operator, nikoj ne se e rodil nau4en, bih se izsmql samo na nqkoj deto se pravi na golqma rabota i 4e znae si4ko a vsy6tnost "ni gi 4atka tiq raboti" :P

Link to comment
Share on other sites

insomnium ти редовно ли "мяташ" архивите ?

Е, тогава не казах 'мятай', а запиши ... или нещо от този род ...

 

Запетайкаджия ...

Link to comment
Share on other sites

Az pyk sym vijdal rabotodateli , koito vzemat pylni dryvnici , zashtoto te (dryvnicite) sa syglasni da rabotyat za mnogo malko pari i sa mnogo tihi i poslushni. Pyk i povecheto rabotodateli sa typi i ne iskat nyakoy umnik da gi slusha i da im se chudi na prostotiyata. Ta slushal sym ot takiva che DirectX-a bil programa za direktno konvertirane (na kakvo ne kaza !!!) ; da se instaliralo TCP/IP , pyk toy klienta posle shtyal da si sloji LAN ili modem ; zashto kompa ne si vijdal vtoriya hard , pyk CD-ROM-a bil E , ami ne D (ne beshe chuval za razdelyane na dyalove) ; drug 1 pyk kreshteshe:"shte instalirate dokato go napravite" (problema obache beshe che diska s Windowsa , koyto toy davashe se cheteshe s greshki na raboteshta mashina , a toy ne davashe da se instalira ot drug disk) i vsyakakvi takiva maloumnici.

Link to comment
Share on other sites

:wacko: :wacko: :wacko: Майната и на ламерщината-това е интервю за работа

а пича пише като първолак....Мъкаааааа,Мъкааааааааааааааааааа!!!!!

:cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Биваше ламерски изяви, ама тва е прекалено! Тва дете от Марс ли пада :allien След такава изцепка надали има надежда да получи работата.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на мнение, че работата си е за осмиване. Вярно никой не се е родил научен, и нямам нищо против незнанието. Но да ме извинява това момче, ама все пак (ако е вярно) пише, че 2 години е работил в интернет клуб. За тези 2 години все трябваше да е научил нещо. Ако не основните мрежови протоколи (интересно кой ли им е подържал мрежата) и какво е това UTP, то поне трябваше да знае, какво е това driver и можеше поне да знае какво е или за какво служат интернет браузерите. А онова са сърча.....нямам думи. Поне за Ping е казало нещо което що годе може да се приеме за вярно, за казано от човек който не разбира. А за случаи това какви хора се взимат понякога на работа не искам да говоря. Само ще спомена, че преди около 2 години в офиса където работеше един мой познат, влиза една майка и казва така и така, сина ми сме го уредили да работи като администратор в общината ама няма си компютър и бихте ли ме насочили от къде да започне той чувал, че.........впоследствие се оказа, че сина и няма и представа от компютърна грамотност. И този човек е взет на работа, но пък може момчето и да е схватливо и да има желание (дай боже). Само дано не му трябват 2 години да научи, че основните мрежови протоколи са "музика и снимки". :-)))))

Link to comment
Share on other sites

xmm leli kakwo li 6te e da slu4i6 na takaw operator w zala..

dobre 4e si imam PC u nas 6toto wapreki 4e polzwam samo mIRC i tarsa4ki pak moga da twardq 4e znam powe4e ot toq.. a to rabotil 2 godini...

BOje opazi Balgariq s takiwa kato nego.. predstawqm si nekoi doktor tolkoz kadaren.... :punk :confused

Link to comment
Share on other sites

sMARTBomber

голяма глупост си направил и не се подигравайте на хората които си търсят работа а на тези които бягат от нея .

Освен това не необходимо да си много умен за да събираш стотинките на децата в някой интернет клуб да не говорим че в интернет клубовете дават едни от най- пикливите заплати за които съм чувал дори един средно статистически български овчар взима повече .

Link to comment
Share on other sites

sMARTBomber

голяма глупост си направил

Още един ATEL... :angry:

 

Абе хора вие не разбрахте ли че това е разпространено в цял BG peering и всеки му се смее. А това че е в нашия форум само ни лишава от липсата на незнание за това на какво се смеят хората... ;)

 

Пак повтарям (че май има нужда) не съм му аз работодателя и не съм издал classified information. :sayjin

 

Сваляйте капаците и си бъдете нормални коне... :)

Link to comment
Share on other sites

Не коментирам в множествено число, понеже ще прозвучи много неточно, по-съм склонен да правя персонални оценки на "издънките" във форума. Макар че никой не се е родил научен нали. Постепенно и те ще влязат в ритъма на форума на Warez.ru а ако не - то ще ги гледаме в една по-специфична потребителска група ;) И само спомена за тях ще избледнява и ще слиза надолу заедно с темите в които са писали за последно... (хлъц... хлип-хлип и една сълза падна на клавиатурата).

 

А за феновете мога да добавя още 2 творби, макар и не-чак толкоз яки като първата... :)

2 и 3

:woot

Link to comment
Share on other sites

ритъма на форума на Warez.ru

vse poveche se sliva s rityma na radio "Ritmo" :)

chestno kazano, naposledyk se zalivam ot smqh, kogato cheta povecheto aktivni temi tuk :)

 

ne tvyrdq che sym "neshto poveche", no napravo e strashno, kato se zamislish za kakvi useri(da ne kazvam *privilegirovani*_useri/moderatori/administratori) stava vypros :(

 

tezi, koito imaha malko mozyk izbqgaha, ako ne ot *******.net, to pone ot *****.ru

 

iazyk za community-to, deto go imashe predi *n*-na_broi godini

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...