Jump to content
BulForum.com

Топ Идиот!


sMARTBomber

Recommended Posts

Най-великата молба за работа,написана от един супер пич в Москва,разправят че е истинска:

 

 

Анкета в МакДональдс

 

+---------------------------------------------------------------------

¦ Forwarded by¦Sergey Lawrinenko (2:4635/18.1)

¦ Area +------+DONBASS.OTTYAG (Донбасс: развлечения :-))

¦ From ¦ Mike Smith, 2:465/81 (19 Jul 99 07:55)

¦ To ¦ All

¦ Subj ¦ анкета

+---------------------------------------------------------------------

Хаюшки, All!

 

=== Cut ===

Реальная анкета, заполненная при приеме на работу в Мак-Дональдс:

 

1. ФИО: Иванов Александр иколаевич

2. Возраст: 28 лет

3. Желаемая позиция: Горизонтальная. о вообще-то сойдет любая.

4. Желаемая з/пл: 800 тыс.дол. в год плюс 3% акций компании. Если это

невозможно, выдвигайте ваши предложения, обсудим.

5. Образование: Да.

6. Последняя занимаемая должность: Кандидат в среднее звено.

7. З/пл на предыдущем месте: Гораздо меньше, чем моя реальная стоимость.

8. Достижения на предыдущей работе: евероятная коллекция краденных

ручек, выставленная в данный момент в моей квартире.

9. Причины увольнения: см. вопрос 8.

10. Когда сможете приступить к работе: Когда угодно.

11. Предпочтительные часы работы: с 13 до 15 по понедельникам, вторникам

и четвергам.

12. Имеете ли вы незаурядные качества?: Утверждают, что да. о они лучше

проявляются в обстановке более интимной, чем fast-food.

13. Ваш нынешний работодатель: Если бы он у меня был, меня бы здесь не

было.

14. Позволяет ли ваша физическая форма поднимать 20 кг?: Смотря чего.

15. Есть ли у вас машина? Да. Если бы вопрос был: "Есть ли у вас машина,

способная ездить?", то, естественно, и ответ был бы другим.

16. Побеждали ли вы на конкурсах, имеете ли награды?: аград не имею, но

уже два раза угадывал три правильных номера в лотерее.

17. Что бы вы хотели делать через 5 лет?: Жить на Багамах с обожающей

меня топ-моделью. Собственно, я и сейчас не прочь это делать, если вы

подскажете как.

18. Подтверждаете ли вы верность вышеизложенного?: ет, но попробуйте

доказать обратное.

19. Чем мотивировано ваше желание работать?: Моя мотивация противоречива:

1. Любовь к истине, гуманизм и желание помочь ближнему

2. Долги

======================================

Рад тебя видеть, All.

 

Удачи тебе, All.

--- Yes I am! I am a perfect gentleman! //Hell.weeN

* Origin: No Future (2:467/86)

Link to comment
Share on other sites

Насо, преведи го т'ва бе, не всички знаят руски :)

Nightlife, то че си е закон, закон си е, ама докато не видиш доказателства си е бая притеснение :D

Link to comment
Share on other sites

AKo sMARTBomber go e skalapil tova za da se posmeem e originalno! No ako ne e taka go postavia na po nisho nivo ot CHoveka koito go e pisal  :(  Vaspolzvane ot slujebno polojenie ili gavra na chujd grab shte e silno kazano no toi si znae...  :angry:

Provejdal sam dosta intervuta za rabota i znam ,che nikoi ne se e rodil nauchen i ne triabva da mu se podigravame!  :cry

СУ "Климент Охридски" е в София, а sMARTbomber-а е в Пловдив. Хайде преди да обвиняваш когото и да е в каквото и да е направи си малко research.

Link to comment
Share on other sites

Още малко ще кажеш, че Софийски Универстит е с друго име :wir и че тоя пич не прави разлика между СУ и СОУ.

Link to comment
Share on other sites

СУ "Климент Охридски" е в София, а sMARTbomber-а е в Пловдив. Хайде преди да обвиняваш когото и да е в каквото и да е направи си малко research.

Хммм не мисля СОУ "Климент Охридски" е в Пловдив намира се до кино " Гео Милев" ;)

 

 

edit: Подведох се помислих, че става въпрос за СОУ и че тоя е изпуснал "О"-то

Link to comment
Share on other sites

Добре че не пуснах снимка на някой труп, че ATEL щеше да ме обвини в убийство...

И преди да дойдат Man In Black да ми чукат на вратата искам отчаяно да извикам:

ATEL обещавам повече да не browse-вам по забавни сайтове и да не споделям с никой видяното там! :woot

Смили се над бедния сърфер и не го порицавай така жестоко че е с ниско самочувствие и току виж скочил под някой влак... :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

E,смешно си е,няма какво да спорим.Тъпо е да отидеш на интервю за такава работа и да избълваш един лист глупости.

Link to comment
Share on other sites

Превод :

 

1. Име:Иванов Александр иколаевич

2. Възраст: 28 г.

3. Желаема позиция (длъжност): Хоризонтална.По принцип може и всякаква.

4. Желаема Заплата: 800 хиляди дол. в година плюс 3% от акциите на компанията.Ако това е невъзможно дайта вашите предложения,ще ги обсъдим

5. Образование: Да.

6. Последняя занимаема длъжност: Кандидат в среднее звено.(тва не го знам какво е )

7. Заплата на предишното место: Много по -малка отколкото струвам.

8. Достижения на предишната работа: Невероятна коллекция от откраднати химикалки изложена в къщи.

9. Причина за увольнението: см. вопрос 8.

10. Когда можете да започните работа: Когато искам.

11. Предпочитаемо работно време: от 13 до 15 в понеделник, вторник

и четвъртък.

12. Имате ли прекрасни качества?: Казват че да ,но по-добре се проявяват в по интимна обстановка отколкото fast-food.

13. Сегашен работодател:Ако имах нямаше да съм тук.

14. Можете ли да вдигните 20 кг?: Зависи какво.

15. Имате ли кола? Да. Ако въпросът беше "Имате ли кола в движение" отогворът ще е друг.

16.Побеждавал ли сте на конкурси,имате ли награди? Нямам награди но два пъти съм улучвал тройка от ТОТОто

17. Какво искате дса правите след 5 години?: Да живея на Бахамите с обожаващ ме топ-модел.Нямам нищо против да го правя и сега,ако подскажите как.

18. Подтвърждавате ли верността на гореизложеното?: Не,но докажете обратното.

19. От какво е мотивирано вашето желание за работа?: Моята мотивация е противоречива:

1. Любов към истината, хуманизм и желание за помощ към близкия.

2. Дългове.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че не съм злоупотребил с каквото и да е служебно положение, и със съжаление че развалям веселата тема, не мога да се сдържа четейки това:

Provejdal sam dosta intervuta za rabota i znam ,che nikoi ne se e rodil nauchen i ne triabva da mu se podigravame!  :cry

 

Напротив трябва! Трябва даже да го оплюем и да го освиркаме!

Като не е научен къде е тръгнал??? :angry1

 

Ето затова има толкова некадърници в нашата родна България, които ядат хляба на много други кадърни и способни пичове, за които няма кой да каже:

 

Zastavam zad Zvezdomi Xristov i ako moga shte mu pomogna da si nameri rabota momcheto

Защото Звездомир Христов вече е заел мястото и с мазна ОсмиФка клика с мишката в Яхо и Гогле :angry1

 

Пази боже от работодатели като ATEL

Link to comment
Share on other sites

Хайде хайде стига се подигравайте ;) , смешно е наистина и малко трагично, но колко ли от потребителите тука биха отговорили смислено на тези въпроси :wacko: :D

Но си мисля колкото и да е зле все някой ден ще се научи

Помните ли тук имаше преди едно друго момче kokkok или нещо подобно му беше никчето. Ами, който го помни знае какви щуротии ръсеше, но поне се стараеше да нучи нещо...

Всички като сме видели компютър за първи път сме се чувствали меко казано 'неудобно'

Но пък и като се ходи на интервю наистина трябва да си все пак малко подготвен, защото това момче показва, че хич не е, но не означава, че примерно след 2 3 месеца няма да е доста по-добре и на мястото на търсачките вместо 'яху' да напише 'yahoo' :)

 

Този, който е решил да го публикува това нещо все си мисля, че не е било хубаво да остави името там :) поне от някаква лоялност, на всеки може да се случи да се издъни и не е много приятно, както виждаме :P

Link to comment
Share on other sites

Kokok наистина научи много, но колкото и да не показваше на моменти, че схваща след време като го видиш не би могъл да пропуснеш да видиш, че разликите с предишния коки са доста големи. Но такива хора понякога трябва някой да ги юрка за да понаучат нещо и да покажат умения и знания :)

 

Иначе ще е интересно някой да направи html/php/perl скриптче с горните въпроси и да се види кой как би отговорил на всичките тези въпроси. Примерно 1-2 седмици без показани отговори и след това анонимно се показват някои работи (може би и да се оценят работите).

Link to comment
Share on other sites

Но такива хора понякога трябва някой да ги юрка за да понаучат нещо и да покажат умения и знания

именно.имам един приятел дето преди само знаеше да човърка из компютъра по места по който дори незнаеше за какво са...почна да се понаучава след като ми се наложи да му креща,юркам и подигравам 6 месеца,че да вземе да седне да поразпита и да прочете тфа онова

няма нищо лошо в тфа да не знаеш разни хави свързани с кфото и да било...лошото когато ПРЕТЕНДИРАШ и ТРЪБИШ че ги знаеш...

Link to comment
Share on other sites

Mom4eto e naistina zle i predi da se qavqva na kakvito i da e bilo interviuta da vzeme da ponau4i tova onova.A pak pi4at s macdonalds-a me izpalni otvsqkade :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ще кажа само, че изобщо не е забавно да се смееш на хорското незнание.

 

ЕДИТ: А това, че щял да яде хляба на някой който разбирал, ми се вижда повече от смешно. Нали затова е интервюто за работа.

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: А това, че щял да яде хляба на някой който разбирал, ми се вижда повече от смешно.  Нали затова е интервюто за работа.

Ами ако му помогнат, както беше писано по-горе, може и да си намери...

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: А това, че щял да яде хляба на някой който разбирал, ми се вижда повече от смешно.  Нали затова е интервюто за работа.

А на мен не... Имам наблюдения точно над такива "оператори" в интернет зали. Точно толкова компетентни по материята с която боравят, колкото и този момък.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...