Jump to content
BulForum.com

Kupuvam Rubikub


Recommended Posts

Tursia Kub4e na Rubik originalno ungarsko( na bilalata strana ima podpis na Ernio Rubik i emblema mai) :inqn

daite oferti, ako e v kutia i e mn zapazeno oste podobre :)

...Bulgarski stari shuni ne me interesuvat :pirate

Niama da otkaza i dopinitelno snake na rubic, cilinder, sfera, terraedar, puzzle i drugi igri s permutacia.

Link to comment
Share on other sites

И аз бях пуснал тема, че си търся. А ти имаш ли идея къде се продават? Може да не е чак толкоз оригинално ама поне да не е кат тия наще мизерни кубчета.

Link to comment
Share on other sites

аз имам цилиндър :)

който също така е и химикал ;)

колко даваш ако го искаш да преценя дали ще се разделя с него ?

Link to comment
Share on other sites

Shiro ne znam kude ima, no mnogo hora si go imat v kutiika vuv vitrinata s 4askite i 4iniikite :)

ungarskia e suoper yak, ima bulgarski po sergiite ama sa bokluk

aide da obedinim usiliata si i da namerim

Link to comment
Share on other sites

Айде да ме ориентираш за какви пари става дума, защото имам оригинален унгарски, лично си го купих от Будапеща преди 20-тина години. Е, печатът на централното бяло се е поизтрил, ама мисля, че още личи. Не съм сигурен дали ще продавам, това си е история. Само ми е любопитно. Имам и едно белгийско, дето е с размери колкото 2х2х2 звена на оригинала. За куриоз имах и едно холандско, колкото едно звено и се въртеше!!! Него го продадох на ония пари за 25 лева!

Link to comment
Share on other sites

А бе баща ми разпрая, че гледал такива в спортните магазини преди доста годинки. Вика, че са отговаряли колкото ся горе-долу 20 лева. Иначе го има в E-Bay за 20 евро. Тряа ми хубаво кубче, тва рядко го правя за по-малко от минута и половина :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Do tam ne bih oti6al za nekvo si kub4e...

То не е важно какво ти не искаш!Ако на човек му трябва или си събира такива кубчета защо да не отиде :blink:

ЕДИТ:Това на е някаво си кубче!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...