Jump to content
BulForum.com

Прозорците на Таскбара се "смачкаха"


valio88

Recommended Posts

Привет на всички! Имам следния проблем. Прозорците на Таскбара се "смачкаха", ще да sreenshot. С Windows XP съм. Някой ако има идея, как да го оправя да ми пише. Благодаря предварително.

thumb-891A_4D25A734.jpg

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички! Имам следния проблем. Прозорците на Таскбара се "смачкаха", ще да sreenshot. С Windows XP съм. Някой ако има идея, как да го оправя да ми пише. Благодаря предварително.

thumb-891A_4D25A734.jpg

Изключваш Lock the taskbar, ще ти се появи една лента във вид на точки, която местиш близо до часовника.

xpTaskbar04.gif

Link to comment
Share on other sites

С ХР си, ама се вижда нещо като Виста, кой знае каква пачната/модната/кракната тема ползваш или нещо такова, и такива проблеми са нещо обичайно когато се месим в интерналс на Виндовс :) . Вероятно е бъг на темата.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е решен! След като си направих друг юзер, установих че всичко беше стандартно и нормално. Влезнах в регистрите(от run пише се regedit), направих си един скреен на размерите WindowMetrics

ето го пътят до там "HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WindowMetrics". Забележка: трябва да рестартираш компютъра за да има резултат, поне при мен така се беше. И проблема се реши :)

 

С ХР си, ама се вижда нещо като Виста, кой знае каква пачната/модната/кракната тема ползваш или нещо такова, и такива проблеми са нещо обичайно когато се месим в интерналс на Виндовс :) . Вероятно е бъг на темата.

Това е тема.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...