Jump to content
BulForum.com

Информация за потребителя!

Recommended Posts

Пускам темата тука, за да може да се види от екипа и потребителите.Мисля, че тя се отнася в най-голяма степен точно за купува продава.

Имам едно предложение към екипа на форума!Мисля, че няма да е особено трудно, ако поставите условие, профила да всеки потребител да е коректно попълнен с иформация за него.Лично на мен ми писна да питам, кое къде се намира.Попълването няма да отнеме повече от 1-2 минути и ще спести много спам и т.н.Благодаря.

Не, че няма тема за проблеми и предложения в раздела, но така или иначе си я пуснал.

Ти да не си новия шеф на вътрешно министерство? Как ще стане така, че да задължиш някого да си публикува личните данни против волята си в публичното пространство?!

Айде без милиционерски изблици, моля.

Весели празници и без лоши чувства :)

На този отговор, лоши чувства май неможе да няма.Ако го приемаш като милиционерски изблик, пооправи си комлексираното мислене.Замисли се няма ли на всички да ни е по-лесно?Май като гледам, ефекта ще е само караници - някой модератор да я изтрие.Пък и това е само предложение.

Извинявай...

Подкрепям те напълно, даже ще те допълня: нека направим раздела и част от страниците на АП и НОИ... или направо да им се праща доклад за всяка пусната тема. Така ще спомогнем и за плащане на данъци за покупко-продажбите, че даже ще доказваме и произхода на парите си.

Както се казва: чисто и просто ;)

На този отговор, лоши чувства май неможе да няма.Ако го приемаш като милиционерски изблик, пооправи си комлексираното мислене.Замисли се няма ли на всички да ни е по-лесно?Май като гледам, ефекта ще е само караници - някой модератор да я изтрие.Пък и това е само предложение.

Ето цитат от BgIphone.com -

"С оглед безпрепятственото одобряване и активиране на кандидатурата Ви, и прилагане на правилата на форума, е необходимо коректно и точно да попълните профила си, като в полето “Местонахождение” укажете точното си постоянно местонахождение – град, съответстващ на IP адреса Ви (като задължително за регистриращите се от територията на РБългария е попълване на формата на кирилица !). За по–бързо и лесно решаване на поставени от Вас проблеми във връзка с притежаваното от Вас устройство, предмет на тематиката на BGiPhone.com, е задължително да попълните и останалите полета, необходими за създаване на профила Ви, относими към него, както и ОС на ползвания от Вас компютър."

Трудно е в днешно време да задължиш някого за каквото и да е - елементарен пример е съгласието, което се дава още при регистрацията, че правилата са прочетени, но всъщност почти никой не си прави труда да ги чете. На този етап единствено с рестрикции (разбирай наказания, предупреждения и др. подобни) може (и то евентуално) да принудиш потребител да чете правила. А като е решил да те излъже с информацията в профила си - каквото и да го задължаваш...той пак ще те излъже.

Затварям темата, но ако искате продължете спора в темата за коментиране проблемите в раздела.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...