Jump to content
BulForum.com

koi 4ernomorski kurort predpo4itate


Sandro

Recommended Posts

  • 1 month later...

Аз винаги съм ходил на къмпинг Смокините с родителите си. Е, последния път беше преди повече от 5 години, така че нямам идея дали още е готино там.

Тая година пак няма да мога да ида...някой няма ли желание да ме вземе със себе си? ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая година пак няма да мога да ида...някой няма ли желание да ме вземе със себе си?

 

offtopic :Ми мога да те взема на къмпинг "Пискалец"- и да пискаш,и да не пискаш нема кой да т е чуе. :lol:

 

Сериозно,може да отскочим до Перперикон ако си навит :confused

Link to comment
Share on other sites

Слъчев бряг, Китен, Созопол :woot  ЕЙ ТВА Е

За Слънчев бряг и Созопол ще ви трябват обаче малко повечко парички  :cry

Dam,za Sozopol trqqqt pove4e pari,no pak i v sozopol e mnogo navalica i nqma ti6ina i spokoistvie vse pak tova e po4ivkata.No az go predpo4itam vapreki taq 6umotevica,edinstveno me spira tova 4e e mnogo skapo. Ot 2 godini xodq na Carevo(mi4urin),no na men mi xaresva ne moje da zamesti Sozopol,Zlatni pqsaci... no e xubavo :punk

Link to comment
Share on other sites

Hah predi malko se prebiram ot moreto awe ko da kaja na slan4ev brqg ne e lo6o ama si nqmate na predstava kolko e skapo i kolko narod ima tam spored men ne si zaslujava da se hvarlqt tolkova pari za ni6to.Obekolihme gradoveto pokrai burgas i be6e mnoo qko nasqkade goteni jeni a v slan4ev brag nqkvi rusi grozni germanki :) Primorsko , Kiten ,Pomorie ,Sozopol e tva sa grad4eta za morence :)

A do kolkoto za kvartirite ima apartamenti za 25 leva na ve4er s po 4 legla kato si gi delnete s priateli stava super cena :).Slan4ev brqg nqma da spomenavam cini 6toto boli glava :)

Link to comment
Share on other sites

ne e zle nito iujnoto nito severnoto ni 4ernomorie zavisi koi kakvo predpo4ita i estestveno kakvo moje da si pozvoli :wacko: ama tiq zlatni pqsaci mnogo gi razvaliha i palno s nqkvi germanci ujas :blink: ina4e kato ide6 s gotina kompaniq ne mislq 4e e tolkova vajno dali 6te si na slan4ev brqg ili ahtopol :wir

Link to comment
Share on other sites

Малкия Пловдив(Приморско) винаги ми е харесвало да хода там,ако немога в Китен.Да не забравяме че между тях е ММЦ така че в тея курорти няма да скучаеш. :punk

Link to comment
Share on other sites

towa lqto sled tolkowa godini naj-nakraq bqh na more - obikolih mnogo mesta po sewernoto chernomorie. za pyrwi pyt bqh tam za po-dylgo i mislq che iskam da prekarwam powecheto wreme na moreto wyw warna. mnogo krasiw grad - sto pyti i poweche po-hubaw i chist i poddyrvan i podreden i ... i ... ot plovdiv. nqma mqsto za srawnenie wyobshte. za 30 min si do slynchw brqg, riviera, zlatnite - mnogo mi haresa shtoto e golqm grad - ne e da go razgledash za 2-3 dni i posle wse na syshtite mesta da hodish. plava im e zle wednyv go widqh - mrysen, wodata mrysna - ama i tam samo debeli babichki hodqt - za 5 lv whod w rivierata na 15 min. ot grada - goreshto preporychwam tam da hodite - dave ima dush s topla woda da se izplaknesh ot pqsyka. edno ot naj-hubawite mi prekarwaniq na moreto. glasuwam s dwe ryce i edin krak (s drugiq da sym na zemqta stypil trqbwa) za warna

Link to comment
Share on other sites

Ами където е най-евтино-примерно Равда да кажем. То и без това на места като Слънчев бряг вече не можеш да разбереш че си в България/щото там чужденците са мнооого много повече/ и гледаш навсякъде разплути лелки и чичковци надминали отдавна средната възраст и дрънкащи швабски или английски.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...