Jump to content
BulForum.com

Prodajba na tabulaturi


Recommended Posts

Pomoliha me da postna /makar da smqtm che ideqta ne e dobra/ dali nqkoi izka sreshto skromni finansi da mu budat izvadeni tabulaturi na nqkoi pesni /za kitara/ ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
имаш ли бг песни за guitar pro 5 или на листове

Митак, погледна ли темата от коя година е?

Ето защо на старите теми трябва да играе ключа...

Link to comment
Share on other sites

ZGAN, правилно предположи, че при толкова безплатни източници в нета не е добра идея, това дето са те помолили да пуснеш, но тъй като формално не се нарушават някакви правила (освен едно-две :P ) - поправи пропуска ако обичаш и или дай цена за извършваната услуга, или премести темата в раздела за работа, където й е мястото. ;)

 

Едит: Бах маа му....казвали са ми, че заблеяността била заразна, ама аз не вярвах.....кой :censored2: може да вдигне тема от толкова години само не ми е ясно....то през това време ZGAN прописа на кирилица даже... :woot

Ето защо на старите теми трябва да играе ключа...

Именно затова предложих да се открие раздела за приключените сделки, в който никой да не може да пише...ама няма как да се затворят всички останали отворени и невалидни стари теми... ;)

 

 

П.П. А Митко току що вдигна още една тема от гроба....и като гледам май няма намерение да спира - трябва да взема мерки, че ей сега първа страница ще се напълни само с негови изпълнения.

Баси....когато е пускана тази тема, даже аз още не съм се бил регистрирал във форума....то затова и не ми е позната темата...останалите от тогава насам ги помня. :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...