Jump to content
BulForum.com

Как да си направим Мерцедес менте!!


Recommended Posts

тва ми напомня за рекламата на Пежо 206 :)

дето ония индиец си я напраи от няква тамошна трошка :P

много яка рекламка при това с много зарибена музичка :punk

Link to comment
Share on other sites

муцуната му е супер грозно издължена на тоя мерцедес, апък стоповете все ми се струва че нямат нищо общо с оригинала. Да не говорим че и табло няма. За какво ми е подобна бракма. Поне да изглеждаше на някоя тунинг версия, а то ..правено в час по трудово :) аи мерси от подобни изпълнения, дано собственика не се пречука някъде с нея. в някъв друг форум прочетох че му излезнала 75 000 евро. това определено не е ефтино, дори и за западния стандарт. за толкова пари бих си купил новото SLK с AMG tunning :P

Link to comment
Share on other sites

Показаното тук ме кара да се замисля за скъпите коли по улиците! ;)

Абе да ти кажа съмнявам се, че това излиза по ефтино :)

 

Не са .... нямаш ли очи 

 

Java ти май нещо не си в много добре с очите:woot(купи си цайси ама с по голям диоптър)

 

EDIT:kotapah май изобщо не си наясно :bgrin:от къде ги измисли всички тия глупости :)

Link to comment
Share on other sites

33310.jpg

ето го полския вариант отзад, как мислите сега за стоповете? :)

цената на оригинала е 650 000 евро в mobile.de :punk

Link to comment
Share on other sites

EDIT:kotapah май изобщо не си наясно от къде ги измисли всички тия глупости

little кое точно си мислиш че съм си измислил, като не разбираш нещо недей да даваш генерални заключения за мен, който не познаваш.

 

цената на правения мерцедес ли се опита да коментираш или мнението ми за външния му вид, поне като ще казваш нещо изкажи се докрай!

 

 

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=848531&page=3

най-долу на първия отговор -> They have 75.000 euro into this car

 

robota kosztowala 75.000 euro

Link to comment
Share on other sites

Ти сам си отговори :bgrin: едното струва 75 000 а другото 650 000 разликата е повече от очевидна, а ти трагваш да ги сравняваш :woot :confused :woot и даже кусури им намираш :wacko: все пак за цената на едно си взимаш 10 примерно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Незнам не видяхте ли коренната разлика сички снимки са различни.На едната с едни джанти на другата с други. А пук и + тва така се прави мерцедес,ако така ставаше дося фирмата да е ФАЛИТ !

Link to comment
Share on other sites

еми те на тези снимки показват процеса на сътворяването му :)

на всяка следваща има по нещо ново. все пак с летите джанти е когато е боядисан вече, иначе като е червен е с обикновенни

Link to comment
Share on other sites

Ей няма ли в нета други такива снимки, че идеята ми хареса. Ако пуснат и един туториъл за трабант или вартбург няма да е зле, пък за волга думи няма да имам. Иначе реално погледнато ако пуснат за опел вектра или голф ще го гледа половината град (то и без тва поне по мои изчисления половината коли в града са такива). Само остава готиния тунинг и музиката на килограм :woot

Брутално е иначе тва мерцедесче :punk

Link to comment
Share on other sites

Java ти май нещо не си в много добре с очите:woot(купи си цайси ама с по голям диоптър)

Bqh go obarkal ... gledah go otdavna i za tva :) iskah edno drugo da dam.Sorry.

Ina4e sam si super s o4ite, blagodarq.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...