Jump to content
BulForum.com

Продава се персийско котенце


Recommended Posts

След доста импулсивно решение, приятелят ми се сдоби с мъничко породисто коте. Оказа се обаче, че не може на този етап да му обърне нужното внимание и да се грижи за него. Та... котенцето си търси нови стопани. Много е миличко и гушкаво, има изградени хигиенни навици и спи в собствено легълце. Муцунката му не е вдлъбната, тъй като е класическа персийка (майка му и татко му са чистокръвни). Обича да пътува. Не искаме да го оставяме в магазин, затова го продаваме на цената, на която го взехме от близък човек - 130 лв., като с него вървят и вече купените му тоалетна, дюшече, няколко любими играчки, гребенчета и храна. Условието е да го вземе някой, който ще се грижи много за Пухълс, ще му обръща внимание и ще го обича!

 

img3064.th.jpg

 

img3084vu.th.jpg

 

img3074x0.th.jpg

 

В момента Пухълс живее в София, но може да го докараме и в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Без да се заяждам, котето наистина ли е породисто? В смисъл има ли родословие, защото това е единственото доказателство за породност! Доколкото знам, понятието "класическа" е българска работа. Носът на персийката трябва да е на една линия с очите.

Голям красавец е иначе! Ще говоря с приятелката ми, макар че вече имаме един такъв рижльо...

Link to comment
Share on other sites

Тъй като познавам и родителите ( и едната баба даже), и собствениците, не сме изисквали подобно удостоверение, нямам идея какво представлява и как се издава. При интерес, мога да дам директно контакти на собствениците, живеят в Пловдив. Ето снимка с майка му:

 

imgp0126n.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

На мен в моцунката ми прилича на британче но всичко друго си е типично пресийче. А това с родословията са глупости за мен. Всяко коте било то породисто или каквото и да е си има уникална външност и също толкова иникален характер, които са много по важни от родословия и прочие. Котето е наистина страхотно, пожелавам успех с продажбата. И за да не бъда санкциониран ще предложа 50 лв (заради правилата)

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да не ми се искаше, занесоха го в магазин... Темата може да бъде изтрита...

Link to comment
Share on other sites

На мен в моцунката ми прилича на британче но всичко друго си е типично пресийче. А това с родословията са глупости за мен. Всяко коте било то породисто или каквото и да е си има уникална външност и също толкова иникален характер, които са много по важни от родословия и прочие. Котето е наистина страхотно, пожелавам успех с продажбата. И за да не бъда санкциониран ще предложа 50 лв (заради правилата)

 

Не знам за каква уникалност говориш но точно ако не са били тези родословия или както ти казваш глупости тази порода най-вероятно нямаше да я има .

И за да не съм офф ще пожелая късмет на малкия сладур да си намери отговорни хора.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...