Jump to content
BulForum.com

Тениски, ключодържатели и шапки с лого


bl8

Recommended Posts

Хайде и аз да предложа нещо. Мога да ви направя тениска с пълноцветен печат изрязан /надписа, картинката/ във произволна форма на всеки с каквото иска. По 'груби' сметки този надпис /20ь10см примерно/ако го направя аз ще излезе между 2,4 и 3лв на брой. Не забравяйте че може всеки да си поръча какъвто надпис иска и може да ми даде негова фланелка за да има свобода в избора ;-)

Молбата ми е обаче да се сберете 3-4-ма поне че технологията хвърля много 'фира' откъм материал. Става вапрос за термотрансферно фолио напечатано на Еко-солвентен принтер /ако на някои му говори нещо :-)/

Опаа забравих, и ключодържатели може да направим, даже и с лупички отгоре но там ще се иска тираж, поне 20-30бр. Хмм я направете един конкурс за това какво да има и да се спрем на 1-2-3 модела и да направим. Искате ли?

Link to comment
Share on other sites

Мен ми допада идеята, (на мен тея работи с термо-ядрените принтери нищо не ми говори :)), та за мен по-важно е не откъде ще дойде, а как ще изглежда все пак (и парите of course). Даже мисля, че ако цялата работа се завърти в Пловдив, ще е идеално. Сега ще направя един два макета на блузки, мисля няма да има никви проблеми всеки да си купи блузка по свой вкус. В миг на вдъхновение (демек ся) драснах на ГИМП-а една пробна тениска, кажете кво мислите и да се ориентирам ли към Пловдив, щото на мен поне засега ми звуи better :)

Link to comment
Share on other sites

ideqta beshe hubava ama maj ste si ostane samo ideq za sajalenie :(

 

i vse pak ako reshite da porachvate v krajna smetka:

 

johan - цвят - Бял; размер - XL ; брой - 1 (+ключ.)

Link to comment
Share on other sites

Ami sled kato ima variant tuk v Pld da ni napraviat teq gyzarii, daite da se organizirame tuk da si gi napraim.

 

Lubo1972 & Tarbanov - ako se suberat oshte hora az sum ZA, Varnenskiq variant veche ni ma gree mnogo shoto nema da mi napraviat teniskata i kluchodurzhatelq kakto iskam, a vie mozhete nali :)

 

Ostaa da namerim i nqkoi da ni naprai shapkite :P (mozhe i slameni s nadpis Linux :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Такаммм, значи ако не пишат tarbanov или lubo1972 викам пак да се въщаме на идеята за Варна. Еми трябват ни още 5 или 6 човека, без тях няма да стане работата. Затова аз лично съм в период на изчакване на запълването на бройката. Обаче като гледам как се събират хора явно ще трябва да чакаме да му свърши отпуската на човека от Варна (демек със сички формалности ще пристигнат самите тениски към края на месеца, но всичко зависи и от организацията де). Ако успеете да зарибите и още няколко човека да се съберат, за да запълним заветната бройка от 25 мислч, че няма да има никакъв проблем. Затова нещата са в процес на изчакване в момента :(

Link to comment
Share on other sites

Организирайте се, всики да си направи това което иска на тениската /cdr файл с контур по който да се изреже, ако иска да бъде изрязано/ Минималният размер на сбора от картинките на желаещите да бъде около 46 на 50см, като при желание от ваша страна може да си направите монтажа /картинките 'наблъскани' в един файл и свободното място запълнено с по-малки картинки/ хората които се занимват/са се занимавали/ с предпечат знаят какво говоря. За съжаление няма да мога аз да поема инициативата с проектите защото някои трябва да работи и нямам никакво свободно време :-( Като сте готови с файла ще ви кажа къде да го донесете и после къде да отидете да ви ги залепят /трябва професионална преса, ако някои има познати може да ви ги залепят и без пари/.

Link to comment
Share on other sites

Понеже нямам време да права cdr файл айде някой който е по отворен и има повече време и естествено иска тениска и за него си да качи някаде тоя фаил и аз да се включа, искам и ключодържател инициативата за логото да поеме пак някой друг защото наистина нямам никакво време, благодаря предварително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

аз искам 3 ключодържателя - номер 2 (2 броя) и номер 3 (1 брой), /съответно с кравичката и с пингвина с прашката / ... за тениската се отказвам :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...