Jump to content
BulForum.com

Mtel Loop All Around


Recommended Posts

Нищо по различно от това - http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=81384

Като параметри и прочие - ако ти е за основен НЕТ - ПРОСТО забрави!

За нещо допълнително за извън вкъщи - става.

НО ако си на някъкъв бърз нет в къщи - тук НЕРВИ ще са нужни :D

Link to comment
Share on other sites

Нищо по различно от това - http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=81384

Като параметри и прочие - ако ти е за основен НЕТ - ПРОСТО забрави!

За нещо допълнително за извън вкъщи - става.

НО ако си на някъкъв бърз нет в къщи - тук НЕРВИ ще са нужни :D

 

да кажем че ще го ползвам навън примерно ... от финансова гледна точка става ли ?

Link to comment
Share on other sites

За 12,45 лв. на месец...

При условие че излизаш МНОГО извън града и ТИ трябва нет по спешност - ДА!

Иначе търсиш свободни точки - има доста вече из градовете.

Другия вариянт е от Wi-Max операторите.

Нямат лимит по трафик и скоростта е доста по висока

За качеството на връзката на Мтел - виж ми спийдтестовете по долу из темите.

Но поне се изненадах че имам някъкъв нет във Видинския край..

Е не беше EDGE а GPRS но пак ФБ си цъках :D

Link to comment
Share on other sites

Като цена е доста добре, при условие, че всеки месец ще ти трябва нет по тоя начин. И ходиш на места, където има ПОНЕ EDGE покритие.

Все пак е неограничен, и колкото и да е бавен понякога, ограничението е много лошо нещо. Аз карах досега на предплатен и в един момент ми писна и си продадох модема. На местата, където ми трябваше, все на EDGE се свързваше, и скоростта тази година беше по-трагична от миналата, и ми писна. Отделно 50-100-200 МБ лимит е изключително малко за почти всичко освен ICQ и такива. Един-два мейла ако получиш с атачъмнт някой, и край. Да не говорим ако нещо като Хрома тръгне без да те е питал, да се ъпдейтва скришом.

Тъй че си е доста добре, дори на 128 кбита като падне скоростта като сложат кап-а, което е 16 кбайта, пак е ок, стига да ги държи. Тъй че ако си навит на тая цена, остава да прецениш където ще го ползваш какво покритие има. Мтел уж имат най-добро покритие (затова аз преди време взех от тях), но... пък и за тази цена мисля че си заслужава.

Аз така или иначе ако съм навън, ползвам вече само ICQ/Gtalk, през обикновен GPRS, 1-2МБ общо, към 2-3 лв.

Link to comment
Share on other sites

2,5GB през телефона са практически неограничени...

 

Търся вариант за нет когато съм на работа нощна смяна.. и това като че ли ми изглежда най-изгодно ..

Link to comment
Share on other sites

Викам аз ли не чета добре кво стаа

 Интернет навсякъде с LOOP ALL AROUND

С LOOP ALL AROUND грабваш:

* неограничен интернет за твоя лаптоп или домашен компютър само за 12,45 лева на месец
* непрекъсваща интернет връзка навсякъде и по всяко време на деня
* безплатен Vodafone модем

Link to comment
Share on other sites

Мисля трябва да си лупър.. смисъл може да искат и сим карта с абонаментна програма за гласова телефония да ти вържат към тая. Иначе предложението е добро :) Поне за сегашните стандарти...

Аз ползвам Го Ънлимитед допълнителен пакет на Глобул. 2.50лв- неограничен 128кбпс. Става за скайп, навигация. Отнема 1-2 мин да си провериш пощата. През телефона

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Защо някой като попита дали въпросен МОБИЛЕН интернет е изгоден, все пишете (не само в този форум), че ако ще се ползва вкъщи не е изгоден. Нали си пише мобилен, ако беше за домашен щеше да е стационарен. Иначе Loop All Around е със същите условия като M-Tel Surf Non Stop, като изключим че таксата не е 24.90, а наполовина.

Между другото една позната си го ползва вкъши и е супер доволна, само че не сваля като луда както ние :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...