Jump to content
BulForum.com

Пловдив- Доспат


sasshko

Recommended Posts

Здравейте очертава ми се едно ходене сега и едно през зимата. Не знам защо чувам от много хора, че през зимата било много опасно. Предполагам, защото ще има сняг (непочистени пътища), много опасни завои... и.т.н.

Интересувам се също от къде е най- хубаво да мина

-Стамболийски-Пещера

или

-Пазарджик-Пещера

 

Не че е голяма разликата, ама да питам пак, през Стамболийски излиза по- пряко мисля?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте очертава ми се едно ходене сега и едно през зимата. Не знам защо чувам от много хора, че през зимата било много опасно. Предполагам, защото ще има сняг (непочистени пътища), много опасни завои... и.т.н.

Интересувам се също от къде е най- хубаво да мина

-Стамболийски-Пещера

или

-Пазарджик-Пещера

 

Не че е голяма разликата, ама да питам пак, през Стамболийски излиза по- пряко мисля?

 

Стамболийски - Пещера колега е по-близо откоклото през Пазарджик.Зора е Пещера - Доспат. Аз ходих лятото, пътя е ужасен. Много дупки и дълбоки кратери. Карай внимателно и не навлизай в насрещното на завоите. За зимата не ми се мисли как се минава там...

Link to comment
Share on other sites

през кричим и михалково е по-добре. разбитите участъци са само около михалковои са относително къси. нагоре пък е новия път до доспат - подарък от бойко.

Link to comment
Share on other sites

На този път до Доспат карат луди, лятото един познат ходи и го нацелиха яко, като се изкачваше, почти челно. Много внимателно се кара там.

Link to comment
Share on other sites

през кричим и михалково е по-добре. разбитите участъци са само около михалковои са относително къси. нагоре пък е новия път до доспат - подарък от бойко.

 

Кога са успяли да ремонтират там пътя? От началото на лятото имаме една пръсната гума там.

Link to comment
Share on other sites

Кога са успяли да ремонтират там пътя? От началото на лятото имаме една пръсната гума там.

 

 

къде там?от кричим до михалково си е стария път позакърпен, тук-таме паднали камъни и т.н.през михалково и малко след него има 12- къси участъка без настилка или с много разрушена такава и след това се влиза в новия път, който стига до доспат. въпросния нов път е обходния заради "цанков камък", настилката е нова, о е все още в строеж - на много места липсва маркировка или мантинели или капаци на отводнителни канавки. асфалта обаче е положен целия. светофара на новия тунел явно вече може да се отебава - като слизаш от доспат винаги изскача един чичко от караулката и ти маха да гоподминаваш, ама отдолу чичко и караулка няма, та всеки път колите чакат.информацията е отпреди 3 седмици.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...