Jump to content
BulForum.com

sedmiklasnici


Psihara^^

Recommended Posts

аз пък помня че на мен ми се падна баба илийца и имам някви спомени за някъв кол :) в крайна сметка писах огромни простотий и изкарах 3 и 25 добре че имах повечко на математиката ама в крайна сметка пак съм си в някво смешно даскало :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Eh, "elitno daskalo" kak mi zvu4e6e...blaskai cqla godina 4asni uroci i az ko?Da te razmajat v tva "elitno daskalo"....Dano ima za kakvo

P.S. Angelinka be6e mnoo tapa tema.Imah nai-niskata ocenka na tva proizvedenie no go izkarah...(5.25)4udq se dnes ko li e napravil brat mi na taq

Link to comment
Share on other sites

Хмх. През 1996-та се падна Ангелинка и ми беше доста криво, защото беше темата, която знаех най-зле. Неприятен късмет, но все пак се справих. Не е трудно 7-ми клас да научиш всички теми наизуст, не са чак толкова много. Но при кандидат-студентски изпити е невъзможно, защото няма фиксиран брой теми и само литературите успяват, аз знам че не съм такъв.

Гледам всички си помнят оценките от 7-ми клас ;) .

Моите бяха 4.75 по литература - 60-то място по предмета, 6 по математика - 10 пълни шестици за Пловдив ( 5 от които се събрахме в 1 клас). Тогава оценките като цяло бяха доста ниски. Един приятел от моя клас до 7-ми изкара 3.625 по литература и 6 по математика и влезна в ЕГ "Пловдив". В последно време обаче оценките взеха много да скачат нагоре - изпитите ли станаха по-лесни, децата ли по-умни :) и вече се иска сериозно представяне на всички изпити.

Успех на кандидат-гимназистите :punk .

Link to comment
Share on other sites

Най-точно ето това се падна: "Една българка във време на изпитание".Нали аз съм седмокласник и кандидатствам(искам в Търговската гимназия) :)

Link to comment
Share on other sites

ahhahahah iskai si v ikonoma.. ti kat idi6 tam s 7 klasni na srok 6te se otkaje6... :) awe ... taka kat 4eta vsi4kite kwi maki ste imali az mai sum minal nai leko bez izpiti v Eg ivan vazov.. daje i nagrada za nai sux daskalo na godinata v pld vzehme :)))

Link to comment
Share on other sites

e kak da sa prepi6i mnogo mi e interesno... teq kwestori kwi trebe da sa? super hal.. ina4e ne vijdam kak

Хаха, сигурно? :Р

Наистина, как си преписал? Или си измисляш да ни зарибяваш главите :)

Link to comment
Share on other sites

E mamka vi vie ste dobre. Na men mi se padna Maminoto da go eba. Tva beshe edinstvenata tema koiato niamah shtoto za kvo da ia ucha kato v nachaloto hich ne mojeh da gi pisha i tia za nishto ne stavashe. Krivo liavo napisah neshto i zaradi literaturata vleznah ebati...

...ebati veche izleznah...

I men s tva ma zaebaha. Hubavo 4e po moe vreme mojeshe da se vliza i s 2 na izpita po literatura :P Dobre 4e 5,934 po matematika go kompensira ;)

Link to comment
Share on other sites

Ше ви разкрия моя метод

1 Сложих си един пистов на всички теми уводите(на всика произведение 1 общ увод за всицки вазможни теми)в карпичките

2 По едно време отидох до тоалетната и ги искарах от карпичките и си ги слойих в джоба

3 Преместих пищова от джоба под беля лист които го залепват в литературите да не се чете от други места а само от произведението.

 

И така малко по малко го преписах.Метода ми е авторски

Link to comment
Share on other sites

Да, така казват за нас от Руската  ;) . Ние си мълчим с достойнство.

да, пазим приличие и не раздухваме очевидното.

Link to comment
Share on other sites

Hah taq gimnziq miri*i otvsqkyde :devil

Ruskata Rilezzz :sayjin

Ти незнаеш за к'во се говори, ма карай.Казах, че там бяха изпитите ве.

Руската "мириши" :P :evil

Link to comment
Share on other sites

Не е лоша темата според мен .. мен ми се падна Ангелинката, въпреки че я мразех. "Веселото" беше, че пак тя ми се падна и на класната по Литература втория срок .. ма и двата пъти се оправих. Изпита 5.00, а на класната не помня ама не беше под 4 ;)

 

Успех на всички седмокласници и най-вече на нашия любим член от DEFiANCE - Rexus. Давай Тошо !! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...