Jump to content
BulForum.com

Интернет в района зад Сточна гара


Recommended Posts

Става въпрос за ул. "Кукуш". Голям зор. n3 и angelsoft нямат покритие. Звънях на cooolbox, но ми казаха, че могат да ми обработят заявката чак към края на октомври, защото имало голям наплив и така както гледам добрите доставчици свършиха. Предложете вариант за интернет за 20 лева.

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за ул. "Кукуш". Голям зор. n3 и angelsoft нямат покритие. Звънях на cooolbox, но ми казаха, че могат да ми обработят заявката чак към края на октомври, защото имало голям наплив и така както гледам добрите доставчици свършиха. Предложете вариант за интернет за 20 лева.

 

Благодаря предварително :)

EK LAN :rolleyes: , освен тях и Визио ако имаш, не виждам какъв друг може да се пусне. Нещо на модем, както и БТК тотално отпадат като варианти, поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

EK LAN :rolleyes: , освен тях и Визио ако имаш, не виждам какъв друг може да се пусне. Нещо на модем, както и БТК тотално отпадат като варианти, поне за мен.

EK LAN a.k.a. близуууу с тия техни изисквания за договор от 18 месеца, както и задължителна кабелна могат да ми направят.... БТК ползвам вкъщи, не искам и други да страдат :) плюс това те искат стационарен телефон. Визио и аз преди малко се сетих, звъннах им, имат покрите, сега остава някой от този района да каже дали не се плачевно зле и да се пуска...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...