Jump to content
BulForum.com

Kupuvam izgorql processor


Recommended Posts

:woot ahh super ne ochakvah da ima takyv interes shte vidim .... shte si haresam nqkoi na vynshen vij i shte vi kaja kakvi pari davam ili ako iskate pocherpka systo stava ?.... :rolleyes: :lol:

 

ako mojete da uploadnete sniki ako ne zdrave da e nqma chak takova znachenie... :sayjin :ghost :allien

Link to comment
Share on other sites

O da, az sushto shte si pomislq za edno AMD 2200+ , i shte dam 10 lv na tozi koito mi go napravi gotov kluchudurzhatel ;)

 

AMD - The keychains of XXI century

Bydi razumen .... i za teb shte ima samo ne me karai da davam mnogo pari za izgorql procesor

Link to comment
Share on other sites

486-цата ми я оценявам на една бира, оказа се че имам и AMD Athlon някъф май е на 1.7

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ме светне ли как така процесор - ключодържател? Нещо не ми се връзва. Иначе имам един PI 120MHz и един AMD K5 75 MHz, дето си работят. Някак си не съзирам друга потенциална употреба.

Link to comment
Share on other sites

mnogo pravi be 5$ davam 5 leva ..... i cherpa bira na finala na evropeiskoto primerno... dam gotin e ama kak shte se probiva ideq si nqmam .... sega shte mi dadat nqkolko stari CP-ta da gi pomycha ma P4 q iskam ok ? a ok :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

:ghost :confused :confused Pri napravata ima samo edin problem probivaneto na PCu-to ... sys zabolekarsko borche sys diamanteni po nego pochi ne stava nishto a s burgiq e nemislimo.... znachi mai samo nqkyde na lazar ako znaete .... ili da se hvane po nqkakyv nachil metalna plastinka za krachencata otdolu .... aide iskam p4 za 5 leva i bira i pyrjeni kartofki :confused :confused
Link to comment
Share on other sites

Tova noseneto na procesor na kluchovete e izkluchitelno udobno, zashto ne probvahs s nqkoe dano, hem po-lesno shte go probiesh :) vij za HD sashto e ideino, malko teji ama e gotenko a ;)

Predlagam tozi na pazara nqkoi da napravi ocenka . Obarnete vnimanie na gornite agalcheta :

 

cpu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tova noseneto na procesor na kluchovete e izkluchitelno udobno, zashto ne probvahs s nqkoe dano, hem po-lesno shte go probiesh :) vij za HD sashto e ideino, malko teji ama e gotenko a ;)

Predlagam tozi na pazara nqkoi da napravi ocenka . Obarnete vnimanie na gornite agalcheta :

 

cpu.jpg

bau otde go izrovi toq ,, mali kak sa e stopil taka e ? Kvo ne ti haresva da si napravq kliuchodyrjatel ot CPU men ma kefi daje mnogo stilno sedi i vseki te pita kakvo e tva , ti obqsnqvash a tiq deto razbirat gleda kak si si haknal nqkva P4 na kliuchodyrjatel i mogat samo da zavijdat ;P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...