Jump to content
BulForum.com

Webmoney


LaN

Recommended Posts

Извинявам се на модераторите , ако съм объркал мястото за темата , просто не се сетих къде другаде може да се публикува. Значи ситуацията е следната : играя една руска игрица - Poin Blank , там могат да се взимат разни неща с реални пари ( рубли ). За съжаление , платежните им системи са си предназначени за страните от бившето СССР . Имат и разплащане с Мастер Кард и Виза .... , но нещо не иска да работи нито с английската ми карта, нито с българската. Явно си поддържат карти издадени само в техните републики. Другият вариант за зареждане на акаунта ми със средства е една тяхна система Webmoney, който има акаунт и я използва знае за какво говоря, да не ставам многословен . Аз си открих акаунт там , даже ми преведоха веднъж рубли, но човекът който го направи в момента не е на линия , а ми трябва 2-3 пъти в месеца . Става дума за малки суми : 20-30-40 лева.... .Ако някой може да върши тази работа и да се отърве от рублите си :) ( не знам вариант как да си ги тегли от там в БГ при разумен курс и да си ги ползва ) : да се обажда моля :) Мога да плащам или на ръка , или чрез paypal - както е удобно на човека който може да ми върши тази работа.

Link to comment
Share on other sites

Мерси, не знаех че има и такива форуми , благодаря ти :)

 

np ;) Този преди време го ползвах много.Лошото е, че са малко хората който заработват в webmoney.Най-добре ако си на 4+ с руския :) потърси хора от места като тук и тук

Или просто прочети от форума къде препоръчват да се прави обмяна.

 

П.С. Внимавай при обмена, защото WB обикновенно се ползва от хора със... съмнителни професии :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...