Jump to content
BulForum.com

Търся да купя GSM до 60 лв.


Recommended Posts

Търся някакво телевонче до 60 лв.искам батерията да му държи поне 2 дена.и да не е някоя тухла :P очаквам предложения.

Link to comment
Share on other sites

абе имам една нокия 8210

батерията кара 3-4 дена

най-горния половин ред от дисплейа нещо се е прекъснал и в повечето време не свети , нямам време да го размотавам по ремонти, трябва ми ало смс и змия и ги има 70 лв ако иска някой да пише

Link to comment
Share on other sites

Продавам GSM-апарат SIEMENS C30, на около 1,5г. е, но е ползван окоо 7-8 месеца. Много добър вид, няма забележки. С кръгъл дисплей, свети ярко червено (и клавиатурата) оригинално. Има игри, часовник... не знам какво друго - беше на майка ми. Батерията кара около 2 дни мисля - оригиналната е.

Със оригиналното зарядно и описание е, само не мога да му намеря кутията. Купих го от Германия.

 

Цена: около 50лв.

GSM: 0888 312639

 

c30.jpg

Link to comment
Share on other sites

i az moga da vi predloja nqkoe drugo aparat4e:

alcatel 302 za 50 lewa s originalno zarqdno i nova bateria

panasonic GD92 za 60 lewa bez zarqdno bateriata dyrji 3-4 dni

Siemens S35 +zarqdno , bateriqta e OK no0 e malko iztyrkana klaviaturata

C60 mnogo zapazen za 100 lv

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да дам този :

t10s.jpg

http://gsm-phonez.com/catalog/ericsson/t10s

батерията е нова и държи 4 дена ,зарядно също  и има меню на BG .

Предложете цена.

Помня по едно време как се бъхтих с тва чудо ... не искам да ти спъвам продажбата, ама на мен ми спираше редовно, клавиатурата беше много чувствителна, караше по 1-2 дена максимум ... като реших да го продавам преди някой друг месец, защото ми трябваха пари за един домейн, се оказа, че никой няма да го купи - сега си седи в къщи и брат ми си играе с него ...

Link to comment
Share on other sites

Помня по едно време как се бъхтих с тва чудо ... не искам да ти спъвам продажбата, ама на мен ми спираше редовно, клавиатурата беше много чувствителна, караше по 1-2 дена максимум ... като реших да го продавам преди някой друг месец, защото ми трябваха пари за един домейн, се оказа, че никой няма да го купи - сега си седи в къщи и брат ми си играе с него ...

Аз па не се бъхта с него ама ако никой не иска да го вземе 6а си ми седи (се 6а свър6и работа. B)

 

П.П. Някй друг няма ли да каже нещо против него че ми е итерено :confused

Link to comment
Share on other sites

за тоя мога да ти дам 35-40 лв като го видя и пробвам.

na men pyk ne mi se dava za tolkowa.Vse pak si ima vibra,BG menu.IRDA i razni drugi extri4ki tova 4e imam nqkolko aparata ne ozna4ava 4e sym na zor,ako imash ti podoben aparat na 35-40 lewa i az bih kupil nqkolko ;) pyk i ako mi go dadesh da go testwam predi tova nqkolko dni bih ti dal i oshte 5 kinta otgore :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...