Jump to content
BulForum.com

Благотворителен ТЪРГ в помощ на болно дете


Recommended Posts

Памети за лаптопи:

 

8.2GB DDR2 800MHz SODIMM,Samsung - 27лв

 

 

От мен първоначалната цена за тази памет.

Link to comment
Share on other sites

2. Не е необходимо да даваш парите на някого, който пък да ги дарява. Толкова ли е сложно да ги преведеш по сметка и да постнеш снимка на платежния документ.

 

Както по горе писах пари в сметка хората имат.Целта е да имат в брой.

 

 

demisa,началните цени за всичко аз ги дадох,както писах-255лв.

Платени са летищните такси от мен,а колега довечера ще ми изпрати 160лв.

 

Търгът приключи и темата може да бъде затворена.

Link to comment
Share on other sites

Аз едно не мога да разбера, колко пъти ще се променят правилата на този "търг". Веднъж бяха едни условия, после станаха други, а сега накрая изведнъж търга се приключи.... Моля някои от администраторите да обърне внимание на променящите (не за първи път) се условия.

 

 

Относно памета от позиция 8. ок няма проб тогава давам 29лв както си му е реда.

 

 

Търгът ще е явен(без оферти на ЛС) за да може да се вижда от всички съфорумци.

Край на ТЪРГ-а:15.08.2010

Начална цена:50% от БЛИЦ-а

Стъпка:2лв

Блиц цена:в скоби след началната

Link to comment
Share on other sites

demisa,в правото си да недоволстваш,но аз нито имам нерви,нито време да обяснявам на всеки поотделно какво,колко и как става.

Памети за лаптопи:

 

8.2GB DDR2 800MHz SODIMM,Samsung - 27лв

 

 

От мен първоначалната цена за тази памет.

 

Струва ми се,че имаше достатъчно време за една добра кауза,но както винаги всичко си побългаряваме.

След теб ще почнат и други,после-трети и т.н. по начин който тях ги устройва.

За съжаление този филм отдавна съм го гледал и не ми се ще да го повтарям.

 

Ако модераторите решат могат да ме накажат.

 

 

П.С.victory,извинявам се,че не съм видял твоето предложение.Благодаря от името на всички и ще мина като имам път.

Link to comment
Share on other sites

То побългарената работа се вижда много добре кой точно е прави.

 

1.След като си знаел кога е крайния срок за събирането на тези средства защо не го написа още когато пускаше темата а сега изведнъж всичко приключва по средата.

 

2.Аз имам право да наддавам когато и по което време желая за да ден компонен. Никои не може да ми каже кога точно за кое да наддавам както ти каза накрая: "всички чакате крайния срок". Аз ще кажа: ами да защо да не го чакам какво ми пречи това е моя воля кога да наддавам и кога не.

 

3.Не знам какви "филми" си гледал и какви не но след като сам поставяш някакви условия а именно: 15.08.2010г мисля че е крайно време нещата да започнат да се спазват.

 

Офертата ми за памета още е валидна.

 

П.С. Дано поне детето заради което се вдигна целия този шум се оправи и има шанс да бъде един нормален българин с нормални права.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че винаги мога да влезна в положение при някоя по-необичайна ситуация като тази и да пренебрегна някое и друго правило, тъй като има рапорт, съм длъжен да взема отношение и по него. Въпреки, че nonsan е писал, че прекратява преждевременно търга, няма да го затварям до 15.08, като оставя на него решението дали да продава още или не. По мои наблюдения досега той не е нарушавал предварително поставените условия в темите си и сегашната ситуация я отдавам на някои извънредни фактори, свързани с набирането на средствата, срокът за изпращането им, както и на малко изпуснати нерви.

Все пак ще препоръчам да се съблюдават изискванията за търговете, тъй като участниците в темата предполагат, че крайният срок ще е този, който е даден първоначално. Не смятам да правя друго, освен да затворя темата след изтичането на крайния срок (на 15-ти в 18.47), а ако някой не е доволен от решението ми, би могъл да се обърне персонално към друг колега или направо към администратор.

Link to comment
Share on other sites

Не съм и имал намерение да го затварям,защото идеята беше и си остава да се съберат повече средства.

Но когато някой почне със селските тарикатлъци,лично аз нямам нерви да се занимавам.

Излишно губене на време.

Ще го оставя до крайният срок само за да не бъдат ощетени други юзери.

Link to comment
Share on other sites

Ще моЖе ли да научим всички ние кои са тези със "селските" тарикатлъци?

 

И още веднъж и то лично до теб: ще приемеш ли офертата ми от 29лв (която е към момента) за позиция N8 или не?

 

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...