Jump to content
BulForum.com

Prodavam slednoto PC


Recommended Posts

Prodavam Athlon 1.7Ghz, MB Gigabyte, sus sound/lan/video na neia vgradeni,256DDR Ram, 80GB Maxtor 2mb cache 7200ob,DVD 16x Nec,CDRW 48x Nec, TV+FM tuner s distancionno, klaviatura + optichna mishka, dobra kutia i zahranvane, kupen ot Jar Computers, oshte v garancia. Cena - $250

Link to comment
Share on other sites

CPU-to da ne bi da e AMD Athlon XP1700+ 6toto tva ba4ka na 1.57:)))

Prodava6 li po-otdelno 4astite 6toto me interesuvat HDD, tuner-a i zapisva4kata.

Ako moje6 kaji ne6to pove4e za tqh.

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

CPU-to da ne bi da e AMD Athlon XP1700+ 6toto tva ba4ka na 1.57:)))

Поправка,на 1.47 ;) .

 

Иначе аз се интерсувам от RAM-a,HDD-a,DVD-то и тунера.

Link to comment
Share on other sites

Ami predpolagam raboti na tolkova,kolkoto kazvash,znam li go :))) inache e takuv,Athlon 1700+,60na dolara beshe procesora pomnia,sega sigurno e znachitelno po-malko,ne se opklakvam,ne sum geimur,raboti si dobre,hubav ventilator ima,ama za markata sha vi izluja :))) ta kak da vi kaja,imam edna sedmica oshte v BG,i mi se shte navednuj vsichko da prodam,makar che sigurno shte e po-trudno,moga da napravia lek komentar v cenata,no pak kazvam,za celia,na chasti mnogo shte se motaia. Kakto spomenah,vsichko si v garancia,taka che po-malko ot 230 ne stava za vsichko. Tova e :)))

 

DVD e 16skorostno Nec,chete i baia umreli diskove,deto edno staro Teac ne iska da chete,koeto e stranno :))) zapisvachkata sushto e Nec,48 skorostna,ne sum imal problemi s neia sushto. Tunera e TV+FM,Pixelview,s distancionno,vsichko si e sus softuernite diskove,taka che nemate problemi s instalaciata.

Udobno mi e da donesa neshtata v Pazardjik,Plovdiv,pri predvaritelna ugovorka po telefon moje i Sofia.

Link to comment
Share on other sites

Поправка,на 1.47  .

 

Иначе аз се интерсувам от RAM-a,HDD-a,DVD-то и тунера.

Izvinqvam se obarkah go s PALOMINO koeto ve4e e na 1.57Ghz.

 

Vse pak taka trudno 6te go prodade6 ako naistina barza6. Taka 4e davai kakvoto ti iskat i tva e. Kaji kade moga da gi vida tiq prostotii?

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...