Jump to content
BulForum.com

Bye: MP3 Player


Recommended Posts

Аа, мноо гадно без зарядно уе. Тия ТСМ-те имат ли ?

TCM-ите си имат вградено зарядно - като включиш кабела за захранване, ако има сложени rechargeable батерии и в момента player-а е OFF - започва да зарежда батериите, ако пуснеш да свири - спира заряда. Ако пуснеш да свири на батерии и включиш кабела "в движение" - спира да свири и се самоизключва.

За да работи зарядното, трябва телчето което се допира до едната от батериите когато ги поставяш да се допира до метала за да прави ел. контакт, ако батерията е залята с лак или "облечена" във фолио, трябва да се изчегърка за да се открие отдолу метала на мястото където се допира телчето. Така ми казаха на мен. Но съм сигурен че е вярно защото го проверих лично.

Link to comment
Share on other sites

@little: няма да дам 90 лева за плеър с една минута антишок. Знам, че има и VCD, но то просто не ми трябва

@Pisach: В понеделник ще се разкарам по магазините и тогава може би ще пиша PM. Най-късно вторник.

 

Аре ако има още някакви добри предложения, давайте ги :)

Link to comment
Share on other sites

Shiro, аз този съм го купил за $60 от Ebay през септември. $19 е цена на търг и теоритично няма таван. Аз съм го купил директно с Buy it now и за shipping съм дал пари ама не помня колко.....

Link to comment
Share on other sites

Сега преди да купя плеъра искам мнение.

Кое е по-добро:

1. TCM: 60 лева, нов, 6 месеца гаранция, има зарядно и 8 минути антишок

2. SAMSUNG: 75 лева, стар, без гаранция, няма зарядно, 2 минути антишок

Link to comment
Share on other sites

и моето мнение е твърдо за Samsung-а, не искам да обиждам никой, но за мен TCM са абсолютни боклуци. По-хубаво си купи нещо по-скъпо, качествено и марково, отолкото нещо евтино, което може да се развали във всеки момент, и като това стане оставаш на сухо.

Link to comment
Share on other sites

Мда, така като гледам очевидно не ти трябва пушката...

Утре (22-ри) 8 часа на бингото на шадраваните? (Бързам не за друго, а защото на 24-ти имам рожден ден и това ще ми е подарък)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...