Jump to content
BulForum.com

Bye: MP3 Player


Recommended Posts

Купувам МП3 Плеър нааай-много за 80 лева. И тва е общо. Просто толкова пари мога да отделя. Ако на някой не му отърва .. сори. Ко има съгласни - да предлагат. Искам да е с дискове, но и на предложения с памет може да се навия. И моля без постове от тип "... ама ае за 85 лева"

Link to comment
Share on other sites

Ами човече иди в технолукс,за 90 лева ще си купиш нов,даже с гаранция.Бачка безотказно и чете всякакви дискове.Вече може и по-евтин да е

Link to comment
Share on other sites

@velvet_underground: я я кажи къде има евтини мп3 плеъри.

@Pisach: 60*1.6 = 96 .. съжалявам, повече от 80 лева не давам.

Link to comment
Share on other sites

TCM-ските се намират по 70 лв. ако нямаш късмет, и по 40 лв. ако имаш ;)

 

за първия вариант - уличката в Капана на която се намира Комет Електроникс - там има магазинче за ТСМ джаджи в което имаше поне 3-4 модела различни player-а на цена 64-72 лв.

Link to comment
Share on other sites

@velvet_underground: мерси батка

@kicko: ти още повече мерси :) ама ако ми й кажеш къде ще "имам късмет" си златен

 

Ама айде давайте още предложения за нещо втора ръка, че да е евтино и хубаво :)

Също така ако някой знае някакви такива магазини да казва, ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

@ Shiro 90 лв. ако за 10 лв. по-малко ще си купиш куче марка, решението си е твое. Аз това чудо съм го домъкнал от Щатите и е всичко си му е ОК.

Link to comment
Share on other sites

Ще го носиш на ремонт.Аз квото съм имал ТСМ все съм го носил на ремонт.Е може и голям карък да съм

Shiro, каквото щеш купувай ама не се лъжи от гаранцията, защото ще го носиш на ремонт и ще чакаш по 1 седмица и то много пъти. Купихме за вилата от Метро ТV Sang, щото е с 3 г. гаранция и 4 пъти му гърмя някакъв чип, носиха го в София, сменяха му кинескопа, направо смях, а аз казах на баща ми да купи Panasonic на старо...... Ако ще купуваш нещо то да е марково!

Link to comment
Share on other sites

Еми сега след като видях как вървят MP3 Player-ите не давам повече от 70 лева. Ако някой има някакви предложения да ги дава, но да не са за повече от 70 лева. Аз за толкова ще си купя мп3 плеър с 8 минути антишок и една година гаранция.

Link to comment
Share on other sites

в ТСМ-а са ги вдигнали малко цените - вече са 50 лв.

но наистина има голям риск с тях, аз не съм чувал нищо за гаранция

моя го взех през верига от 3-4 човека, всеки от които познат на друг и така чак до служител на Айвън7 или там както им се казва фирмата дето ги внасят...

беше нов, с неразлепено фолио на дисплея, но за гаранция никой нищо не е споменал - взимай и бягай !

 

и да те предупредя за един недостатък : не помни до коя песен е стигнал след изключване, като го пуснеш почва пак от начало - ако е бил стигнал до песен номер 100 да речем, и държиш да ги слушаш по ред, очаква те едно яко натискане на Next (при условие че песните не са в отделни директории, щото ако са, тогава има Next Dir и така може по-бързо да се придвижваш)

 

същото се отнася за всички настройки - след пускане пак трябва да нагласяш volume-то, режима на play (random-а се достига с 5 натискания на mode бутона), еквалайзера....

 

абе общо взето - за толкова пари толкова - така се успокоявам аз :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...