Jump to content
BulForum.com

Проблем с Лаптоп


Eristoff1912

Recommended Posts

Момчета да ви попитам нещо защото ситуацията е много напечена....

Лаптопа ми нещо се прецака и сега постоянно се исключва, дори когато трагна да му преинсталирам windowsa пак се исключва.

Та сега нито има windows нито нищо спира посредата на инсталацията и толкова.... моля кажете от каде може да е проблема.

Предварително благодаря

Link to comment
Share on other sites

Проблема е хардуерен най-вероятно - може да е прегряване - пробвай да заредиш Hiren's Boot CD - в новата версия има и мини XP, а и с някоя от досовските програми за систем инфо трябва да може да се изкара температурата. Може и рама да не е добре - пусни някакъв мемтест, също е възможно да има проблем със захранването (стабилизаторите по дъното) - тогава трябва да ходи на сервиз и какво ли още не, вариантите са много.

Link to comment
Share on other sites

Имам кола с 4 колела, но нещо не ми свети лампата в жабката....Помогнете..!?

 

Колега, каква марка и модел е този лаптоп? На колко време е ? При какви условия работи? Почистан ли е досега (правена ли му е профилактика). Ей тези подробности малки ако можеш да ги споделиш с нас ще сме ти благодарни, а и ще можем да ти помогнем.

Както е казал @Overdrive, проблема вероятно е в прегряването. Когато се изключи, след колко време можеш да го включиш пак - 5-10 мин?

Link to comment
Share on other sites

Имам кола с 4 колела, но нещо не ми свети лампата в жабката....Помогнете..!?

 

Колега, каква марка и модел е този лаптоп? На колко време е ? При какви условия работи? Почистан ли е досега (правена ли му е профилактика). Ей тези подробности малки ако можеш да ги споделиш с нас ще сме ти благодарни, а и ще можем да ти помогнем.

Както е казал @Overdrive, проблема вероятно е в прегряването. Когато се изключи, след колко време можеш да го включиш пак - 5-10 мин?

В заглавието го има модела на лаптопа колега. Може проблема да е наистина в прегряването, което е малкия дявол в случая. Проблем ще е ако се е поразпоил чипа на видеото.

 

Предлагам на питащия да отиде да го погледне лаптопа някой, който си има понятие от тези неща, а не кварталния специалист по всичко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...