Jump to content
BulForum.com

Kupuvam kamera za siemens m55


Recommended Posts

еее 5о лева е в магазините, даже някъде може да се намери и за по-малко ако си добър в пазарлъка :)

иначе и на мен ми трябва такова нещо ама не е спешно щото нямам пари :)

Link to comment
Share on other sites

ми тръгваш по магазините по руски и почваш пазарлък. в един магазин стигнахме до 45 лева нова. то и телефоните дето ги продават примерно цената е 200 лева като идем 5 човека и продавача вика "тоя телефон се продава за 200 лева но мога да ви го дам и за 180", зависи на какъв продавач ще попаднеш

Link to comment
Share on other sites

mi are da ti e 4estit i se pak ako reshish da si prodavash kamarata sum svoboden nali znaesh :D :D :D !!! No iskam da ti kaja che predi nqkolko chasa pitah edin pich dali shte mi prodade kamerata si i toi se suglasi ! samo za parite ne sum go pitam no shte se opravim shtoto toi mi e poznat ! aide pak da ti e 4estit siemensa

Link to comment
Share on other sites

Мерси! :)

Между другото аз тая камера я купих 35 лева втора ръка :) Като гледах по магазините беше 70, а в марковите до 90 лева. Ама тогава супер рядко се намираше. Сега пак са залели пазара с камери. Гледах ги и аз неска по 50 лева, даже на едно място 45. Ама тия за 45 бяха от по-старите модели - IPQ 510, а мойта е 530. Води се за по-хубава, не знам точно защо, но е по-нов модел. Съветвам те да си земеш такава.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...