Jump to content
BulForum.com

Продавам двусимови телефони


Recommended Posts

Продавам следните телефони:

 

GW3: две сим-карти, 3.2" сензорен дисплей (400х240), ефирен телевизор, Wi-Fi, блутут, радио, МР3 и 3GP плеър. Комплект със зарядно и две батерии. Ето тук: има подробно описание. Ползвал съм го 4 месеца, работи без проблеми.

 

WG3.jpg WG31.JPG

 

Цена - 175 лв. 165лв. 155лв.

 

SciPhone i68+ (реплика на IPhone) - достатъчно известен модел: две сим-карти, 3.2" сензорен дисплей (320х240), блутут, радио, МР3 и 3GP плеър. Комплект със зарядно и две батерии. Ползвал съм го 6 месеца, работи без проблеми.

 

I68.jpg

 

Цена - 65 лв. ПРОДАДЕН

 

Metom M22: две сим-карти, 3.2" сензорен дисплей (400х240), ефирен телевизор, блутут, радио, МР3 и 3GP плеър. Комплект със зарядно и три батерии. Телефонът имаше проблем със слушалката - отсрещния глас се чуваше силно премодулиран (напълно разбираем, но "дрезгав"). Занесох го да го поправят, стоя 3 месеца, и не само не го поправиха, но му развалиха и камерите (той има 2 броя), и WiFi-модула (в момента открива безжичните мрежи, но не може да се свърже). "Старият" проблем с дрезгавия глас не е отстранен.

Перфектно си работят телевизора (хваща 5 ефирни телевизии), МР3 и MP4-плеърите, радио, блутут и т.н. Батерията държи доста повече от предишния в обявата (има даже 3 бр. батерии). Като телефон може да се ползва, ако се преглътне дрезгавостта на гласа в слушалката.

 

M22.jpg

 

Цена - 45 лв. ПРОДАДЕН

 

За контакти - 0888-577-424, или на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Да, и трите телефона все още се продават. От Пловдив съм, няма проблем да го пратя по ЕКОНТ (от от врата до врата, защото нямам време да ходя до офиса им)

 

Използвам случая да кажа, че във форума има много лоша практика някой да запазва нещо (най-вече на ЛС, защото е безплатно), и след ден-два да се откаже. Аз междувременно обявявам в темата, че нещото е запазено, и (спазвайки уговорката) отказвам на други интересуващи се. И когато първият се откаже, аз и да обявявам, че нещото пак се продава, темата е на десета страница, и никой няма да разбере.

 

Затова за телефоните - който първи дойде на место (и хареса нещо де :) ), давам го, без да се съобразявам със запазвания.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Да повдигнем малко темата със следното уточнение:

 

Реших на морeто да взема GW3. На Св. Влас попаднах на някаква дупка с много слаб сигнал. Нокията на жена ми (6300) имаше една чертичка, и успя да проведе един разговор, докато моят апарат и на двете карти показваше "emergency", (т.е. няма връзка). Пробвах го на още едно място с много слаб сигнал и се оказа, че чувствителността му по-слаба. Преди като го ползвах в Пловдив, нямах проблеми, явно съм бил все на места със силен сигнал.

 

Затова намалям доста от цената и я правя 100 лв.

 

Да допълня, че успях да гледям полуфинала Испания-Германия на ГСМ-а по К1 :)

Link to comment
Share on other sites

Телефонът в момента е в SteveN за тест, ще ми каже до понеделник дали го взима.

 

Телефонът е продаден. Моля за затваряне на темата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...