Jump to content
BulForum.com

Offtopic: Lexus LFA


S.G

Recommended Posts

Всичко тръгна, че отпред ми прилича на анимационен герой.... :unsure:

 

Да бе, помним, а и нали преместих тези постове тук. Като се вгледах продължително и на мен започна да ми заприличва, ама човек като се вгледа някъде всякакви неща могат да му се привидят - пирамиди на Марс, лик на Исус върху дърво или камък, фигура на човек във формата на облак и т.н....а от това лексусът не става по-грозен. :))

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея защо в мен е остнало чувството за искане, че ЛФ-А ще направи един автовоз на ГТР-а... На космически кораб ми прилича и сигурно за това :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз смятам че не е грозен. Айде да видим кой може да ме обори с факти ? Няма как да стане. Естествено че хора които до вчера са точили лиги по барнати гоуфове, а М3 е библията за тях няма как да погледнат някъде настрана от коловоза. Затова нека обобщим че за някой е красив ,за други грозен. Всичко опира до вкус.Лично мое мнение е че ако го бяха пуснали AWD щеше да е съвършен :beer:

 

П.П. Хост , тва с Тойота дето засенчила хибридите на Лексъс ме обърка тотално. Все едно да кажем че Дайхатсу къса джуките на азиатците щото Тойота Айго е боклук ?

 

Това че в България гледаме основно Х6-ци и параходи като S класата не значи че не съществуват конкурентни автомобили по света.

Link to comment
Share on other sites

Какво чувам от Top Gear. "Even in that price, Lexus wont make any money on each one they sell"

Е то е ясно,че Тойота показват само на какво са способни с този Лексъс...нещо като маркетингова кампания е :D

Link to comment
Share on other sites

Какво чувам от Top Gear. "Even in that price, Lexus wont make any money on each one they sell"

Мен много ме кефи тоя модел(заради дизайна), но цената му е над 4 пъти повече от това, което според мен е нормално.....като теглим чертата си остава "Тойота" да ге :D. Не се хващайте за тия думи - майтапя се. Все пак за тия пари ще карам нейно величество Ф40. Кутнач или нещо друго класово и расово.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...