Jump to content
BulForum.com

Проблем с JAVA ?


aveniks

Recommended Posts

(понеже си падам по офтопика) Някъде из темата пишеше за 2008 R2, как е спрямо 2008 без R2, че ме мързи да преинсталирам lol.gif

Ако има някакво подобрение бих се хванал.

Link to comment
Share on other sites

(понеже си падам по офтопика) Някъде из темата пишеше за 2008 R2, как е спрямо 2008 без R2, че ме мързи да преинсталирам lol.gif

Ако има някакво подобрение бих се хванал.

Като 7-цата е на вид, и ако те кефи 7-цата достатъчно, може и да преинсталираш. Но според мен ако видът на 7-цата НЕ те кефи или ти е все едно, съвет от мен - Стой си на 2008 :) .

Няма смисъл да бараш, още повече в R2 няма суперфеч, не знам доколко го ползваш.

Като производителност не следва да очакваш разлики почти никакви. За всекидневна работа програми. 2008 е малко по-добре от Vista както знаем, а според доста тестове 7-цата с почти нищо не е по-производителна, а 2008 R2 пък си е все по-близка 7-ца, тъй че.. :)

 

По темата - 'работещо решение' по казуса с грешките в сайта на БДЖ е просто да написваш градовете/селата в полетата, без да ползваш неработещите изскачащи списъци. Мен ако питаш е по-бързо да напишеш "София" отколкото да ровиш във въздългия списък. Друго какво да направиш след като бъга е от сайта.. Ползвай Firefox, там поне май работи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...