Jump to content
BulForum.com

Продавам следната car-audio техника Pioneer


Recommended Posts

1. Pioneer KEH-P8900R касетофон - върхът на сладоледа, 8-ма серия, графики, ОEL, RDS, 3 изхода от предусилвателя (предни/задни/бас), дистанционно, свети в 2 цвята (червено/зелено) в зависимост от колата - абе всички екстри - не могат да се изброят. Аз лично съм с такъв в моята кола и за нищо не го сменям - дори за последен модел Pioneer. Този, който продавам е ЧИСТО НОВ (слагал съм го само за 2 дни в една кола), може да му уредим и 1г. гаранция! Ако имате интерес - вижте му данните из нета или елате да ви покажа наживо моя и този който продавам. Естествено има и управление на CD-CHANGER! С електрически панел е (т.е. отваря се и се затваря с електромоторче, не пада от тежестта си!), мека механика, MOSFET 4x45W (4x27W DIN), Dolby B, разни видове еквалайзери и др.

Наистина топмодел на Pioneer - модел е 2000г., но оттогава насам не е изкаран по-хубав модел. Сега даже няма вече 8ма серия, 7ма е най-голямата за касетофони. Навремето струваше 1,200лв. нов в магазина. Това е касетофон наистина за маниаци и хора, които са в час и разбират! Ако ви хареса ще договорим цената! СНИМКА:

KEH_P8900R.jpg

 

2. Pioneer KEH-P6900R - също много добър модел касетофон, с малко по-малко екстри и функции (основно го няма шарения дисплей с графиките и анимациите). Употребяван, средно запазен - ЦЕНА - 180лв. СНИМКА:

KEH_P6900R.jpg

 

3. Pioneer DEH-P2300R - CD-player модел 2001г., почти чисто нов, ЦЕНА: 180лв.

 

4. Pioneer GM-X622 - автоусилвател, данни има тук:

http://pioneer.carclub.ru/power_amplifier/gm-x622.html , - работи от 1-8 Ома, LPF/HPF + Bass Boost, захранва 2 говорителя до 100W sinus или бас до 250W sinus. ЦЕНА: 230лв.

 

5. Pioneer GM-X602 - автоусилвател, същите данни като горния, но с 1 година по-стар дизайн. ЦЕНА: 220лв.

602.jpg

 

6. Pioneer GM-X402 - автоусилвател, 2x70W / 1x160W max. 2x55W / 1x125W DIN. Идеален за 2 елипси или кръгли говорителя със синус около 70W (или за предни говорители) или малък бас (около 150W). Има LPF/HPF и регулиране на баса и нивото на входа. Супер компактен като размери - около 25х20х5см. Добре запазен. ЦЕНА: 120лв.

Ето му и снимка:

gm-x402--.jpg

 

7. Баскаса (нова) с 2 говорителя Pioneer 10" модел TS-W255C - 2x700W/2x350W - ЦЕНА: 250лв.

 

Имам и разни други неща, свързани с car-audio - който се интересува да ми пише на: dimiter78@abv.bg или на GSM: 0888/312639

Link to comment
Share on other sites

Аз ще питам една приятелка за баскасата, щот тя си търсеше, а и касетофона пак и е pioneer, с две отзад тонколони JVC, и искам да питам да се върже тоя касетофон към тая баскаса иска ли се нещо още като усилвател примерно или ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Да, трябва усилвател, защото вграденият в касетофона е слаб. Е, аз имам достатъчно усилватели - един за около 200лв. ще е точно!

Link to comment
Share on other sites

Ако поразмислите малко за цените за касетофончетата, пишете - трябва ми такова животно.

Ама да ми искате по 180-200 лв. за касетофон - все пак сме 2004г.

Link to comment
Share on other sites

Ако поразмислите малко за цените за касетофончетата, пишете - трябва ми такова животно.

Ама да ми искате по 180-200 лв. за касетофон - все пак сме 2004г.

Ako razbirash malko niama da mrunkash,che ti e skupo!Tia kasetofoni vadiat po hubav zvuk ot mnogo CD,koito v momenta zalivat pazara....a za moshnost da ne govorim.....MOSFET..prosto si kazva dumata!

Link to comment
Share on other sites

Хахаха - аман от палячовци ей!!! :lol: :lol: :lol:

 

"Ама да ми искате по 180-200 лв. за касетофон - все пак сме 2004г. " - пич колко да ти искам за нов, който в магазина е бил 1,200лв.?! Може би 12,50лв.??

Като не сте в час, АМА ХИЧ - поне си трайте и не се излагайте...

b4ur2m - явно нищо не ти трябва, просто си уплътняваш свободното време!

 

weasel - ако ми осигуриш по 60-70лв. GM-X402, който да работят - ПЛАЩАМ КЕШ над 10 бройки? А отворко? :blink:

Link to comment
Share on other sites

отворко

:>

emi uspeh togava,

 

---edit---

kato cheta dolniq post se seshtam, che v momenta pisha na klaviatura, koqto e struvala okolo 200-300$, kogato e bila nova.. prez 1987 godina :):):)

 

da ne govorq, che imam pc server, koito e struval okolo 10 000-15 000 gushtercheta, kogato e bil nov, prez 1997-1998 godina, a kym dneshno vreme, ne moje da se prodade i za dve nuli po-malko :>

Link to comment
Share on other sites

в магазина е бил 1,200лв.

Сори за офтопика, ама и моя телефон беше 400лв, ама сега е 180лв нов и

150лв втора ръка.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха - аман от палячовци ей!!!  :lol:  :lol:  :lol:

 

"Ама да ми искате по 180-200 лв. за касетофон - все пак сме 2004г. " - пич колко да ти искам за нов, който в магазина е бил 1,200лв.?! Може би 12,50лв.??

Като не сте в час, АМА ХИЧ - поне си трайте и не се излагайте...

b4ur2m - явно нищо не ти трябва, просто си уплътняваш свободното време!

палячо си ти ве пич!!!

 

Мен кво ме грее че вади по добър звук ит някои от новите CD-та като аз нямам нито една касетка в къщи и ще го ползвам като най-обикновенно радио.

 

Ми 12,5 не ама 40-50 лв мога да ти дам.

 

#офф

Ти ако искаш мога да ти продам ЛАДА 2105 за 8500лв все пак съм я взел чисто нова за 9000лв.
Link to comment
Share on other sites

Хахаха - наистина весело! Ходи се затреляй някъде и стига се излага... Сложи си едно МP3 за 200лв. и си мисли, че имаш "музика", не ме занимавай с глупости. :punk Ако беше светнат поне малко - щеше да знаеш, че касетофон + чейнджер е НАЙ-ДОБРАТА комбинация, ама кой да ти каже... Няма смисъл повече да коментираме - просто като нямаш интерес...

 

А ако Лада-та 2105 е на 0км. и няма изгнило ти я плащам на 8.000 на момента! Ама няма да е - така че спестете си warn и не пишете тъпотии. Никой не ви кара насила да купувате, още повече, че ДОРИ си нямате най-бегла представа за какво става дума! :devil

 

P.S. Pioneer KEH-P6900R е продаден!

Link to comment
Share on other sites

Taka ili ina4e 6uma v 99.99% ot kolite e na takova nivo 4e ne e nujno da ima6 nai-dobroto. Prosto za6toto okolniq 6um razvalq vsi4ko.

Vento, edin zavodski mp3 player s 20 GB hard napraven za kola e mnogo po-dobra investiziq otkolkoto tvoite kasetofon4eta i playeri. Az li4no ne haresvam 200W muzika v kolata, 10-20W v malko prostranstvo sa si extra. Pove4e ot tova ne dostavq udovolstvie, a pre4i, i nqma nikoi koito kara pove4e ot 5min na takava muzika.

A ako nqmate dobri govoriteli, minete kym nqkoq morga i si potyrsete kolonki. Za 15 lv si vzeh 2 ot BMW i svirat extra, makar 4e sa malka mo6tnost.

Link to comment
Share on other sites

gogo03 kefa ot caraudioto ti idva nai ve4e ot tova che znaesh che mojesh da usilish i da podludish si4ki naokolo s mo6ten zvuk.Ne 4e ne e kef ako bassa e soliden ama.....

Link to comment
Share on other sites

JoroBoy - колко пари? И това е SuperTuner - дубайско нали?

Ami beshe v edna kola dokarana ot Germania!Prosto e perfektna mashina,no ti iavno go znaesh....Super Tuner i.t.n. ;) ....cenata e 200leva kakto sum kazal po gore vurvi si zaedno s distancionno i kalufche za panela!Izglejda kato nov samoche triabva da mu zabursha malko praha,che ne sum go slagal ot 2 sedmici....prosto niamam hubava antena,a i kolonite sa mi v guza! :(

Cenata ne podleji na komentar za po malko pari ne bih se razdelil s tova biju!....tova e tehnika za hora koito razbirat ot hubav i moshten zvuk....tezi,koito mrunkat,che im e skupo prosto ne sa go vijdali v deistvie......puk da ne govorim za cvetnia display,koito chestno kazano dosta razseiva shofiora s perfektnoto si izluchvane!

Hheheheh baia reklamka mu napravih,ama tia si e oprvadana za razlika ot boklucite po magazinite! :woot

BTW sega vijdam,che niakoi mi e iztril posta,samo deto ne se seshtam zashto?!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...