Jump to content
BulForum.com

abe, typ li sym, ili toq upload...


Mama

Recommended Posts

Та, хора, моля Ви се, драснете един ред, че малко се обърках... :wacko:

Правя си аз директория за ъплоуд, качвам, качвам в нея и след някой ден вече я нама във flashFXP. Мн ми е неудобно така - всичко трябва да се разпръсва на хиляда места. И още по-важно: след като кача нещо, search-а не може да го намери в близките десет години. Не съм върл uploader, но предполагам, че става така заради разделението FTP/HTTP, абе надявам се, че е временно :).

Ако някой знае какъв е проблемът, моля да ме светне :).

Мерси предварително! :punk

Link to comment
Share on other sites

Правила за Upload - (натисни ме)

Правила на Форума - (натисни ме) - прочети и това, за да си напълно запознат.

 

Както ти пише kicko - най - вероятно нещо не правиш както е по правилата - я не си слагал точки, вместо интервали, я си си направил собствена папка и там слагаш всичко. Запознай се с горепосочените правила, така и на теб ще ти е по - лесно! ;)

Link to comment
Share on other sites

Само за сведение ще кажа , че той чете правилата цял час по информатика, след това и цял час по ФАР, да не говорим колко ги е чел у тях си! :)

Link to comment
Share on other sites

Правя си аз директория за ъплоуд, качвам, качвам в нея и след някой ден вече я нама във flashFXP. Мн ми е неудобно така - всичко трябва да се разпръсва на хиляда места.

Sadeiki ot tova koeto si pisal : mai ka4vash vsi4ko v edna directoria : napravenata ot teb:)) Mi niama da vidish kakvo si ka4val ako pravish taka:) Pro4eti vnimatelno pravilata za upload ,pak i pravilata na foruma, TAZ ti e dal linkove kam tiah.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за мнението, ама тва, че качвам всичко в една директория нищо не значи. Директорията е в pictures и в нея има само pictures :)

Link to comment
Share on other sites

Абе напоследък има всевъзможни проблеми в тоя warez, така че по-добре да не си блъскам главата по тях, щото ще има да блъскам...

А-а-а, не е хубаво т'ва - оценката пада :)

 

Хубаво де, не бях чел правилата на Форума, но тези за upload съм ги прегледал отдавна. Надявам се да не правя повече грешки :).

 

Мерси за отговорите

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...