Jump to content
BulForum.com

Bulforum mini Football


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Драскай по едно и на мен. Аз във форума не влизам, но то праща e-mail. Аз принципно би трябвало да съм сериозен и съм винаги навит за мач. Ония път просто излезе пътуване в последния момент.

Link to comment
Share on other sites

оо жоро, ти си ми задължителен, щото имам голямо желание да направим една сборка на ветеранитеlaughing.gif Значи другата седмица и двамата очаквайте включване от мен!

Link to comment
Share on other sites

Не, става въпрос за мачове през седмицата, където свободни места има много рядко и много малко - макс 2-3. Аз имам желание и възможност за един мач и в петък или събота, но трябва основната група от играчи да е от форума или ваши познати, тъй като момчетата, с които играем през седмицата, събота и неделя нямат възможност да дойдат :<

 

Така като последно да кажа, че сме запазили игрище за сряда 18:00 в кв. "Христо Смирненски" зад МГ-то. Обещавам в понеделник да пиша на Георги, Пешо и колегата, който също изяви желание, ако има свободни места (вероятно ще има като знам каква е организацията:laughing:)

Link to comment
Share on other sites

Запазили сме игрище за утре на "Оптимум" в 16:00 като остана едно свободно място, ако някой има желание да ми драсне едно ЛС, за да спрем да търси човек. От форума ще присъстват Antares, kotora, Obradors и letalis.

Link to comment
Share on other sites

Аз май ще съм вратар, че след вчера - всичко ме боли :] Ще видим де - до следобеда може да се пооправя малко :] П.П. кое игрище сте запазили? И нали става въпрос за игрищата до мебелна?

Link to comment
Share on other sites

Чиляка е добре.Като си тръгвахме щяха да ходят да му снимат главата.Просто ще си почива 1 седмица и ще е като нов :)

Едит:като са слезнали от линейката той е казал че бием служебно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много се радвам, че е добре, все още не съм на себе си след тоя инцидент. Запазихме игрище за другата събота отново в 16:00 часа, но моля ви пишете на Иво (letalis), поне за сега не ми е до организация на футбол.

 

 

едит: след това седнахме с някой от момчетата да пийнем нещо и там човекът който се явява управител или и аз не знам каза, че това не е първия подобен инцидент в залата. Малко е нужно да се обезопасят тея колони, но явно на шефовете им се виждат много 1000лв за един по-сериозен дунапрен или нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Коле, резултата си беше 1:0 за нас и без това :P

 

Краси, не мисля, че са толкова скъпи дюшеците. Жоро по може да знае, за състезанията по mini DH имаше такива дюшеци по някои от дърветата.

Link to comment
Share on other sites

Дадох примерна цена, не смятам, че каквото и да се сложи би надхвърлило хилядарка, а реално тези пари ги вадят за 2-3 дена :| Доколкото разбрах и съфорумника the undеrtaker е имал неприятни спомени от залатаwacko.gif Пешо, драсни ми тея дни на лично твоя скайп, за да можем да комуникираме онлайн ;)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбрах и съфорумника the undеrtaker е имал неприятни спомени от залатаwacko.gif
Доколкото разбрах му се е случвало подобно нещо и на него. Не разбрах дали е точно в тази зала или не :]
Link to comment
Share on other sites

радвам се за младежа. Аз играя два пъти седмично в тази зала, и съм виждал подобни неща аз също съм пострадвал при подобни инциденти. В Пловдив няма зала пригодена за футбол, за съжаление.

За следващата събота има време ще пиша дали ще имам възможност.

Link to comment
Share on other sites

За другия път нека до Четвъртък всеки да си каже,ще идва или не,за да се преброим!Защото ако не се съберем,да се търсят още хора,да има време за реакция.Игрището е запазено още от сега!

Link to comment
Share on other sites

Офф аз мислех следващата събота да ходя да гледам шамбала ... Ще видя какво мога да направя по въпроса.И може би ще сме 2ма или 3ма.

Link to comment
Share on other sites

За другия път нека до Четвъртък всеки да си каже,ще идва или не,за да се преброим!Защото ако не се съберем,да се търсят още хора,да има време за реакция.Игрището е запазено още от сега!

Това за кой ден става дума?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...