Jump to content
BulForum.com

Търся: Старичко PC


Recommended Posts

Значи търся някво старичко компче примерно някакво между 300-500 мегахерца с някъде 64 рам с няква видео карта без саунд карта може и без хард диск... с дъно за процесора... и с ахранване може би.. може и без кутия...

 

та... ако изкочи добро и евтино предложение купувам... просто искам нещо евтинко за 2-то компче

Link to comment
Share on other sites

Имам нещо дето може да те заинтересува, става дума за третата ми машина:

 

1. Case ATX (запазена на фасон) + PSU250W (модвано лично от мен с по-яки елементи) = 20лв.

 

2. Motherboard ABIT BX133-RAID = 40лв.

 

3. CPU Celeron Coppermine 566MHz = подарък към дъното (има счупен пин, но е закрепен стабилни и работи)

 

4. RAM PQI 128MB PC133 = 30лв.

 

Всичко се продава само в комплект, като рамта ако не ти трябва мога да си я запазя за втората машина. През уикенда ще направя снимки на компонентите, защото и без това бях решил да ги продам.

Link to comment
Share on other sites

Их всичко много добре но пък май ми трябва само дъното с процесора... кутия си имам ... рам-а ми е много , но ти искаш комплект... значи пусни си и ти обява че ги продаваш аз ще видя какво ще измисля... все пак мерси за предложението

Link to comment
Share on other sites

1. Case ATX (запазена на фасон) + PSU250W (модвано лично от мен с по-яки елементи) = 20лв.

 

2. Motherboard ABIT BX133-RAID = 40лв.

 

3. CPU Celeron Coppermine 566MHz = подарък към дъното (има счупен пин, но е закрепен стабилни и работи)

 

Имаш РМ

Link to comment
Share on other sites

Пич мога да ти кажа един офис на ул.Иван Вазов 61 точно до болницата на колелото.Там можеш да си намериш компютър ефтинийка.С доста добри показатели и гаранция дават хората.

 

CPU:350 Mhz Clamat

MB:3-5 PCI AGP 4x on board sound LAN USB 2.0

RAM:64 MB SD RAM

Video:ATI 4 MB/8MB

CASE:ATX desktop

CD-ROM:32x

FDD:1,44 MB

HDD:4,6GB-6GB

Mouse:PS2

Keyboard:PS2

 

Това чудо съм го тествал.Взимам си 2 машинария такава.Просто перфектна.Спокойно сканираш с Norton Anti Virus сваля от нета с Flash Get и ти бачка Winamp-а.Определено това е доста добър CPU.Не е за испускане.

Упсех с намирането на машинка.Офиса се казва "GTI".На 2-ят етаж в сградата.

Link to comment
Share on other sites

ami cenata mu e 70 $.malko si e skypo shtoto e okolo 110 lv mislq do 115.ama si zaslujava nqma da sgreshish.az sym mnogo dovolen.nego go polzvam za igri v baba mi. i igraq fifa 2002 s lek lag mnogo malak.kontrata na softwear nfs 2 3 i 4 daje .i porscheto.

ama gi reduvam che nqmam hard.inache muzikata i filmite si bachakt ot raz.samo za tqh ti trqbva k lite codec i si 6+

Link to comment
Share on other sites

Олеее, "GTI" тия мошенници. Не им се фащайте на въдицата!!! Мислех си, че вече отдавна не съществуват. На времето от тях си купих 1вото ми PC. Платих си за Pentium-S 133 32RAM(2x16) 2.8 HDD dial-up modem и мръсниците ме изработиха и ми пробутаха същия процесор, само 16 рам, хард 1.5 и не ми сложиха модем :angry1. В крайна сметка се осетих, ама много късно... +тва продават страшно скъпо и пробутват кофти компоненти. Бягайте от тия!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...