Jump to content
BulForum.com

Проблем с HP Pavilion dv2945se


NeliSSia

Recommended Posts

Не съм сигурна дали тук е правилното място да попитам, но имам известни проблеми с моя HP Pavilion dv2945se. с Windows 7 съм, от близо месец съм и с нов хард, имам предостатъчно свободно място, но като пусна някоя игра и мн засича, някои дори е невъзможно да се играят.. :( звука е накъсан, или пък е добър, но пък се разминава с картината.. Това се случва само при игрите, иначе лап топът работи мн добре.. От това, което проверих video card ми е NVIDIA MCP67MNVIDIA GeForce 8400M GS 32 bit. Някой има ли идея какво трябва да се направи ?? :unsure:

Благодаря ви прдварително !

Link to comment
Share on other sites

Тази видеокарта, особено ако е 32 битова, няма нищо общо с една десктоп 8400ГС.

Нормално е да насичат игрите, освен ако играеш игри отпреди 10 години :) .

Винаги ли е насичало, на колко време е лаптопа? Откога насича,

твърде е възможно да е прегряване, отлепен охладител от видеото, прашасало охлаждане, а в игрите се товари доста една машина.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се много, не видео картата е 32 битова, а операционната ми система.. Видео картата е 256.. :huh: За драйверите, доколкото знам имам всички.. лап топа е на година и половина, а преди около месец сложих нов хард.. извинявам се пак за объркването, но наистина не съм мн наясно, за това реших да пиша в този форум..

Link to comment
Share on other sites

Ок, а откога забеляза, че се е почнал проблемът?

Ако скоро си минала на Win7, много е вероятно просто драйверите да не са стока още. Във филмите как е?

Профилактика правена ли му е скоро, провери за прах, температури и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ок, а откога забеляза, че се е почнал проблемът?

Ако скоро си минала на Win7, много е вероятно просто драйверите да не са стока още. Във филмите как е?

Профилактика правена ли му е скоро, провери за прах, температури и т.н.

 

Отскоро съм на 7-ца,да.. откакто съм с новия хард.. преди 1-2 седмици забелязах,че насича на игрите... с филмите също се случваше от време на време, но откакто махнах аерото филмите вървят идеално.. Профилактика последно му е правена преди месец, когато ми сложиха новия хард.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Пише в нета че видео картата ти е GeForce Go 7150M вградена с чипсет nForce 630. Не знам какво играеш, но игри от 2008 и надоло би трябвало да ти вървят без никакъв проблем.

Дъното ми е със същият чипсет, и разликата не би трябвало да е кой знае каква.

Явно са ти сложили скапан уиндоус, имаш някакви приложения който ти ядът рамта или ти натоварват компа до дупка.

Link to comment
Share on other sites

Пише в нета че видео картата ти е GeForce Go 7150M вградена с чипсет nForce 630. Не знам какво играеш, но игри от 2008 и надоло би трябвало да ти вървят без никакъв проблем.

Дъното ми е със същият чипсет, и разликата не би трябвало да е кой знае каква.

Явно са ти сложили скапан уиндоус, имаш някакви приложения който ти ядът рамта или ти натоварват компа до дупка.

 

 

 

Ясно.. Благодаря за обяснението и отделеното време :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...