Jump to content
BulForum.com

Изгорял процесор


Recommended Posts

Въпроса ми е има ли някакъв начин да бъде поправен? Гаранцията е изтекла отдавна.Не е овърклокван.Увеличавал съм за около 5мин. честотата, но после я върнах.След това работеше без никакви проблеми.Обаче докато играех по едно време докато сменяше нивата заспа, а след рестарта повече не тръгна.За да се избегнат въпроси от сорта "Сигурен ли си, че е от процесора?" ще кажа, че в момента работя на същото PC, с друг процесор.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
Ми гръмнал е ... купи си нов

Да много добре знам, че е гръмнал.Питам може ли да се оправи?

Link to comment
Share on other sites

ako ima6 elektronen skanira6t mikroskop i moje6 da popravi6 prekusnatite vruzki i tranzistori, DA.

 

Edit: :D

Link to comment
Share on other sites

zakluchi mu kesha

moje i da izgree

Как да му го заключа? Не съм на ясно! Ако ми кажеш как веднага ще пробвам. Да знаеш, че никога не съм го отключвал.

Link to comment
Share on other sites

ako nestane moje i sys nqko strug no tova naistina e idea

Чукове, пирони, стругове. Абе хора става и с най-обикновенна бормашина или дрелка, ако не ви се намира под ръка бормашина.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса ми е има ли някакъв начин да бъде поправен? Гаранцията е изтекла отдавна.Не е овърклокван.Увеличавал съм за около 5мин. честотата, но после я върнах.След това работеше без никакви проблеми.Обаче докато играех по едно време докато сменяше нивата заспа, а след рестарта повече не тръгна.За да се избегнат въпроси от сорта "Сигурен ли си, че е от процесора?" ще кажа, че в момента работя на същото PC, с друг процесор.

Разбрах , че си пробвал дъното с друг процесор...А пробва ли процесора на друго дъно?

Link to comment
Share on other sites

Значи работата е такава.Занесох го в Д&Е(от там е купен), но ми казаха, че му е изтекла гаранцията.Казаха ми да го уставя да го измият с куреселин да не би някъде да е влязла паста.Като се върнах казаха, че са го пробвали и не работи.

Link to comment
Share on other sites

Еми дори да е имало шанс да се оправи, или ако е работел - в Д&Е са ти прибрали работещия и са ти дали неработещ.Обаче ще се радвам ако се оборудвам с ключодържател-бартон :-)

Link to comment
Share on other sites

Първо баща ми го занесе(Той се познава с шефа им).Второ познавам си процесора случайно има сериен номер ако не знаеш.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха backbone ще наддаваме.

 

Пък за сериен номер май бях чувал някъде, може да е на същото място, на което съм чувал, че Д&Е са мошенници.

 

Както и да е , и да са ти го сменили и да не са - изгорял процесор неможе да се оправи,поне не в домашни условия. С нетърпение чакам темата-търг в която го обявяваш за продажба като ключодържател :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...