Jump to content
BulForum.com

Prodavam Siemens SL45


Recommended Posts

prodavam Siemens SL45.sas zarqdno e.bateriqta ne originalnata(v momenta e Li-Ion 1000mAh)darji 4-5 dena.ima Multimedia Card 32 MB.cena 110 lv.

Кога е купуван, откъде е купуван, има ли документ за него.

Нова батерия колко струва, понеже ми се струва, че тази ще е ритнала бакърчето, макар че пишеш 4-5 дни.. (btw какво е станало с оригиналната)

Колко струва нов, за да се направи съпоствака.

Гаранция даваш ли 1-2 дни, за да може да се тества обхват и рани други хави.

Link to comment
Share on other sites

kupuval sam go ot magazin.vtora raka go zeh v tazi konfiguracia.neznam kakvo e stanalo s originalnata bateriq.tazi e malko po-golqma obache varshi rabota.1-2 dena moje da go testvash.nov mislq che veche ne se prodava no 2000-va v mtel beshe okolo 1000 lv.sega nz kak varvi nov.

Link to comment
Share on other sites

1000 лева как па не ...

сега нов ако има е под 160-170 лв :)

има ли хендсфрий ?

а панела как е ?

може ли бартер ? (имам С55, sony J70, SAMSUNG R210)

Link to comment
Share on other sites

1000 лева как па не ...

сега нов ако има е под 160-170 лв

 

бъркаш се нещо.тоя модел около 2 години след излизането си държа цена около 1000лева.тоя телефон ще почака бая време докато падне под(хахах) 160-170лв нов.навремето това беше топмодела на сиеменс,и бтв-все още е брилянтен избор за бизнес телефон-може да няма ява и полифония но си има всичко останало което му трябва ;)

Link to comment
Share on other sites

SL45 за 110 лева с йава и 32 мб памет - тва си е супер оферта. А плюс тези 110 лева колко горе долу струва хендс фрийто, някой знае ли? Щото без него тази мемори карта закво е като не можеш да си слушаш mp3-ките?

 

EDIT: a data kabel ima li, zashtoto dokolkoto znam telefona vyrvi komplekt s data kabel?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...