Jump to content
BulForum.com

Търся кабелен модем


Recommended Posts

Продавам моторола 4200 за 60 лв.

 

Модемът е в перфектно състояние,

даже в момента работи.

 

Ако се интересуваш ми пиши на

 

stanislaviliev@hotmail.com

 

Stanislav

Link to comment
Share on other sites

пича трябва да се е свързал с теб Qsilver B)

 

virus мерси обаче ония вече дава само 50лв и мисля че ще се откажеш :)

 

та ако някой дава за 50лв да звъннка ;)

Link to comment
Share on other sites

пича трябва да се е свързал с теб Qsilver  B)

 

virus мерси обаче ония вече дава само 50лв и мисля че ще се откажеш :)

 

та ако някой дава за 50лв да звъннка ;)

бахти наглия пич :angry:

ПС: абе Евроком-а да не са почнали да дават модеми без пари да се продават модеми за по 60 кинта ?

Link to comment
Share on other sites

ПС: абе Евроком-а да не са почнали да дават модеми без пари да се продават модеми за по 60 кинта ?

ami ne, ama za neznaeshtite, instalaciq s modem vtora upotreba, se zaplashta veche :) 24 leva mislq e taksata, no ne sym siguren dali vkliuchva dds ili ne

Link to comment
Share on other sites

Което както веднъж-дваж коментирахме във форума не отговаря на истината.

 

Таксата е 2-3 лева, както се посочва в инфо канала (води се включване след изключване). Таксата преди това бе 12 лева, която беше и 24 преди няколко месеца.

 

Тази информация може да се потвърди от всеки офис на Евроком. Обадете се и питайте дали е 2-3 лева или 12 за по-голяма точност.

Link to comment
Share on other sites

Обадете се и питайте дали е 2-3 лева или 12 за по-голяма точност.

Май е 4лв без ДДС но не съм сигурен 100%.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, тва изобщо не е така! Преди два месаца си смених жилището и си ми взеха 24лв, като пичове, "за преместването на модема от един адрес на друг"! + 12лв за преместване и на телевизията!

Мислех си, да се откажа от досегашния си абонамент и да се вържа като нов абонат със стар модем, ама отговорът беше "24лв за включване със стар модем +12лв за телевизията"!

Да не говорим, че нямах 3 дни интернет и че ми объркаха и тарифата, вързвайки ме на най-костенурската!

Виж, ако нещо са променили напоследък, може....Идва ми на акъла цяля плеяда от епитети по адрес на някои хора, ама няма да напиша нито един от тях, по обясними причини!

Link to comment
Share on other sites

ami ne, ama za neznaeshtite, instalaciq s modem vtora upotreba, se zaplashta veche :) 24 leva mislq e taksata, no ne sym siguren dali vkliuchva dds ili ne

имаш стара информация таксата е 12 лева със ддс а тксата за преместване е 2 лева за изкл и 2 лева за вкл

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...