Jump to content
BulForum.com

MICHAEL JACKSONS'S


Recommended Posts

this-is-it-michael-jackson.jpg

 

Искам да отбележа, че филмът е много хубав.

После искам да кажа, че се бяха мернали разни приказки, как не бил във форма и т.н. като вероятен мотив за самоубийството му - е, според мен, по-жив и пълен с енергия човек рядко се вижда.

Че по-голям от него няма и не е имало, и не знам дали ще има е един друг въпрос, но... има един момент във филма, който ми направи впечатление и ме притесни повече от разни филмчета по темата. Човекът към края на филма каза:

 

" Важно е да се обичаме.

Ние всички сме едно.

И трябва да се грижим за планетата.

Имаме само четири години

после процесът ще е необратим. "

 

Това последното беше казано някак между другото, без натъртване и без някой да обърне особено внимание, но ме притесни.

Link to comment
Share on other sites

И аз се учудих на тези реплики, нямам идея какво е имал предвид. В какво ли е вярвал...

А относно липсата на форма, ще ме извиняват тези, които са го казали, но по време на репетициите е бил в идеална форма - гласова и физическа. Друг е въпроса, че през цялото време само маркираше движенията и на някои места не пееше, но само човек, който знае за какво става дума по време на подобни репетиции би разбрал. Освен това с годините е станал още по-добър певец и музикант, за което може само да му сваляме шапка и да помълчим в негова памет.

Link to comment
Share on other sites

Изглежда вярва в 2012 пророчествата.

 

Абе да ти кажа не точно, защото според тия пророчества света свършва тогава, а той казва, че "след това процесът ще е необратим". ;)

Link to comment
Share on other sites

Дали ще е края или началото на края, разлика много няма :P и след 4 години е 2014, не 2012 ;D ще поживеем пък ще видим.

 

Искам да попитам филма като документален ли е направен или е нещо друго ?

Link to comment
Share on other sites

Дали ще е края или началото на края, разлика много няма :P и след 4 години е 2014, не 2012 ;D ще поживеем пък ще видим.

 

Искам да попитам филма като документален ли е направен или е нещо друго ?

Филма представлява кадри от репетициите за предстоящото му турне. Интервюта с участниците, моменти от работния процес, все невиждани преди неща от последните му месеци живот. Всеки фен е хубаво да види филма, за да види за последен път своя идол на мястото, което най-много е обичал и се е чувствал най-добре - сцената.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...