Jump to content
BulForum.com

Duron въпрос!


Recommended Posts

Значи ще си взимам Duron na 1.6, и фирмата направо ще ми го отключи кеша, с охладител Coolermaster Aero 7 Lite 3200+ и рам 256 V-Data DDR333, та искам да питам какво дъно бихте ми препоръчали да си зема, защото съм се спрял на ECS Elitegroup L7S7A2, обаче чипсета е SIS746, а видях че Asrock K7S8X е с чипсет SIS 746FX, който подържа HyperStreamning и дъното е Designed for Windows XP, и се интересувам кое от двете да избера (към ECS имам предпочитания нищо, че е 30$, а Asrock-а 40$), ще съм доволен ако някои си каже експертното мнение, а пък и от личен опит. И дори и може да ми препоръчате и някакво друго дъно до 45-50$. Благодаря предварително! :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

По моите наблюдения Asrock K7S8X е много по-добро от Елиттруп-а. Asrock използват по-добри елементи и имат добри възмойности за клок.

Link to comment
Share on other sites

Значи ще си взимам Duron na 1.6, и фирмата направо ще ми го отключи кеша

пак питам :)

коя е тая фирма

Link to comment
Share on other sites

Ся начи как стоят нещата имам пари, те не са проблем, въпроса е такъв, кое е по-добро SIS, VIA, или nforce2 и защо (аргументи искам плз), и каква марка дъно, ECS ли, ASRock, Gigabyte, Asus, Abit, MSI ли, кои са наи-добри за AMD и защо, и неразбирам на Gigabyte какво не му харесвате, на мен видео картата ми е GB Radeon 9200, и си е супер, и си викам що да не ми е комплект с дъното и то GB, ма незнам, лошото е, че разбирам само от Intel-ски работи, там съм PRO :), но AMD изобщо незнам за кво става въпрос, и по прицип ако имах малко повече пари бих си зел Intel, ма нямам и за тва Ви моля да ме светнето кой чипсет е най-добър, защо и коя марка е най-добра,(аз за Intel си знам АSUS много ясно), но в тоя моя объркан случаи незнам и Ви моля за помощ; Процесора ще ми го отключат във фирмата от която си го зимам, на техен риск, ако се преебе за тяхна сметка. Куулер-а смятам, че е доволен, само остава дъното и който разбира нека да си каже мнението, Благодаря предварително! :confused

Link to comment
Share on other sites

Ако ЕРОХ ти се струва скъпо / макар че е най-доброто /, си вземи

SOLTEK SL-75FRN3 / най евтини са в roldex /

V momenta se prodava edno za okolo 70-na dolara v Hardaware.Bg....moje da vidish,ako te interesuva!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...