Jump to content
BulForum.com

Търси се интернет доставчик за....?


Recommended Posts

Здравейте, искам да ви попитам дали знаете за доставчик на интернет на площад Съединение N3 /сградата на прокуратурата и следствието, бившата проектанска организация/? Всички колеги от съседните офиси ползват БТК, а както всички знаем интернета им е много зле. Аз съм питал в winet и нетгруп, но ми казаха, че за там нямат покритие. Ако някой знае за друг доставчик към тази сграда моля да ми каже. Благодаря предварително на всички.

Link to comment
Share on other sites

е точно на приземния етаж не е ли местния офис на орбител?! винаги съм си мислел, че те са монополизирали тази сграда.

 

edit: кулбокса, ако не държиш да получаваш фактура и да я осчетоводяваш като разход, се пускаш като домашен абонат и ти дават фактура на физическо лице за 20лв/мес или квато им беше там таксата.

Link to comment
Share on other sites

Ами coolbox ги видях, но дали ще важи това за корпоративни клиенти /2 компютъра са в офиса/ няма как да даваме по 100лв на месец, а orbitel са в същата сграда и доставят само на фирми/големи фирми не за 2 бр. PC-та/ питах ги веднъж.

Link to comment
Share on other sites

Ами coolbox ги видях, но дали ще важи това за корпоративни клиенти /2 компютъра са в офиса/ няма как да даваме по 100лв на месец, а orbitel са в същата сграда и доставят само на фирми/големи фирми не за 2 бр. PC-та/ питах ги веднъж.

Таксата за най-ниската бизнес-тарифа за до 13 частни IP-адреса е 65 лв. с ДДС, а не е 100 лв..

Освен това в цената е включен и един телефонен пост с 300 предплатени минути за разговори към фиксирани мрежи в България, Европейски съюз, САЩ & Канада и мобилни мрежи в САЩ & Канада.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...