Jump to content
BulForum.com

Продавам MB,CPU,RAM и VC


Recommended Posts

Дъното е Asus А8V-Deluxe без WiFi Цък

Работи без никакви проблеми, няма подути кондензатори или други проблеми от подобно естество. Дъното е без задна планка и липсващ оригинален диск с драйвъри. Няма е и пластмасата около сокета за закрепване на охлаждането, но това ще бъде коригирано в близките дни.

 

Процесора e AMD Athlon 64 3700+ Цък

Наркировка:

ADA3700DKA5CF

LCBIE 0625EPMW

Z952016F60317

Без проблеми съм го карал на 2,9 GHz на това дъно, и на 3,05 е изгрявал, но не съм му правил тестове, пък и паметта ме спъва.По-нагоре не съм го мъчил.

 

Паметта е 2х512 MB DDR400

1. VDATA 512DDR 400 cl3

2. Aeneon 512DDR 400 cl3

 

Висеокартата е Gigabyte 6800 Цък

Без проблеми се модва до 16/6, като ако е на дифолт честоти няма артефакти при игри или синтетични тестове. Картата е пълна окомплектовка, кутия, преходници, дискове и т.н.

 

Предпочитам всичко да се продаде накуп, като има и възможност за бартер . Всички компоненти са без остатъчна гаранция, поради което давам 24 часа за тестове.

 

Пакетната цена е 165 лева.

Link to comment
Share on other sites

По принцип не ми се разделят по отделно всеки компонент, но може и да се стигне и до този вариант.

Възможен е бартер за видео карта от сорта на GF9600/9800 Ati 4770/4830/4850 или близки до тях с евентуално доплащане от едната от двете страни.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
По принцип не ми се разделят по отделно всеки компонент, но може и да се стигне и до този вариант.

Възможен е бартер за видео карта от сорта на GF9600/9800 Ati 4770/4830/4850 или близки до тях с евентуално доплащане от едната от двете страни.

Какво стана?Продаваш ли на части?Интересувам се от едната плочка RAM?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...