Jump to content
BulForum.com

Търся спешно драйвери за принтер Sagem MF 5401


pcdoctor82

Recommended Posts

Здравейте, моля Ви за Помощ!

Вчера си купих един принтер мултифункционален на Sagem - Sagem MF5401,оказа се че в диска към него няма драйвери .

Аз съм с Виста -64 Битова дава драйвери в съпорт сайта им , свалих ги, и се оказва ,че за Vista i Xp не са съвметими , ако някой може дами помогне да ми пише тук !

Сега няма какда тръгне нито скенера нито принтера !

Благодаря Ви предварително! Рових се къде ли не ,но нямаше из Гугъла!

Link to comment
Share on other sites

как така "че за Vista i Xp не са съвметими", а в същото време дава драйвери в сайта им?

Какво дава в сайта точно?

Ако няма драйвери за Виста 64 и не намериш моднати отнякъде, решението е виртулна машина, примерно в VMWare, едно ХР и оттам да ползваш машинарията. Аз така ползвам един стар скенер, под вин98.

Link to comment
Share on other sites

В сайта им има драйвери пише,че са съвместими с Xp i Vista ,обаче като тръгнеш да ги инсталваш , дава ,че не са съвместими с операционната система и прекратява автоматично инсталирването!@

Link to comment
Share on other sites

Ми инсталирай ги ръчно през add hardware, там където ръчно си избираш устройството и директорията с драйвъри.

Като ти каже, че не са подписани му кажи да си гледа работата и да продължи...

Силно ме съмнява сагем да правят такива устройства, по-скоро си поръчват на някой голям производител и си лепват името и фирмуера, така че може да се търси кой е правил устройството и с техни драйвъри.

Защо не си купи нещо нормална марка или викаш по-Тънко ако може...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...