Jump to content
BulForum.com

Волейбол - Евро '09 жени


Recommended Posts

От днес в Полша започва европейското за жени по волейбол. Ние сме в група с Белгия, Русия и Беларус.

 

Първия ни мач е днес от 21:00 с рускините..

 

Ако имате интерес гледайте :)

Link to comment
Share on other sites

Непременно ще се гледа.Рускините май са фаворит за златото, но като гледам групата, мисля че имаме шанс.Не съм сигурен само, дали регламента е същия като при мъжете.Т.е. класиране и на втория отбор в групата.

Link to comment
Share on other sites

Регламента е същия до колкото знам и се класират 3 от 4-те. И пак във втората фаза с другия поток.. Иначе беларуските също са много силни даже ни биха на световната квалификация, а белгийките и те някъде ни отупаха :D

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц, тц.Трагичен втори гейм.По-точно трагичен мач.Дано следващите срещи не играем така, защото и отбора на Папуа-Нова Гвинея ще ни бие.

25:19;25:9;25:14.Ужас.Дано не им повлияе тежко тази размазваща загуба.Горе главите и успех.

 

П.П.Другите мачове са утре и в неделя(26.09 и 27.09) от 18:30 по БНТ Сат.

Link to comment
Share on other sites

Бяхме смазващо "добри".. Това ми напомня за една реплика на Иван Милкович от сърбите за една контрола преди Евро 2009 срещу Гърция: "Надявам се утре гърците да са по-добри от днес, защото иначе на тренировка повече се изморяваме и изпотяваме..."

Link to comment
Share on other sites

:bgrin:

Кв'о говориш, бяхме ужасяващо зле.Последните мачове, които съм гледал(то май беше бая отдавна, още Зетова играеше), бяхме доооста по-добре от това.....как да го нарека?Нищо.Просто едно нищо.Никаква идея в нападение, брутално зле в защита, а сервисите...без коментар.Не знам как успяхме да си вземем цели 42 точки.

Link to comment
Share on other sites

Дунавски вълни отвсякъде.Играта пак бая им куцаше.Тъкмо поведем с 5 точки и айдеее...Утре дано пак спечелим, макар и с голямо количество вазелин.

 

Едит.Браво момичета.Успяхме без вазелин да отнесем Беларус.Доста по-добра игра от предишните два мача.Дано се запази това ниво и да играят така, и във втория поток.

 

Едит.Следващите мачове са:

29.09.2009 Холандия - България 18.30ч. БНТ Сат.

30.09.2009 България - Испания 16.00ч. БНТ Сат.

01.10.2009 Полша - България 21.00ч. БНТ Сат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...