Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

защото казаха че ще станат спонсори на LANParty_Plovdiv :)

ама в посления момент се отказаха и като причика казаха че не им се занимавало ся, нямали време :angry:

едит: купи си от ERA Computers (тва си е чистаа реклама ;) )

или от PIC :)

Link to comment
Share on other sites

/оффтопик

От ресет съм спрял отдавна да купувам. Много гадно се държат, особенно един мърляк, много ми е смешен...

Link to comment
Share on other sites

Mного гадно се държат, особенно един мърляк, много ми е смешен...

[и аз оффтопик]

същия, същия, неговата !@#$ дето ми изкриви краката на процесора след като ми го продаде, докато го опаковаше... и вика "нищо му няма" и ми го даде ей така с изкривени крака !!!

 

А пък един ден станах свидетел на следната случка там : един пич отива да си взима PC-то което е оставил там за някакъв ремонт и онзи му казва "вашето дъно изгоря, но ние не се чувстваме отговорни за това... пред нас изгоря, видяхме го че преди това работеше, но ние нищо не сме направили и затова не се чувстваме отговорни, ако не сте съгласен може да го обсъдим"

Ааааааааа, като го чух това и незнаех дали да се смея или да плача майна, баси фирмата !!! Жално ми стана за пича дето само кимаше с глава останал без думи.

[стига толкова оффтопик]

 

Red_Ibis, моето USB IrDA може да стане за продан, ако успея да си намеря конектор за самсунг за да си направя кабел. Тука един от user-ите на форума lz5lr спомена че има конектор, но от тогава не се е вясвал никакъв и не ми отговаря на PM-то.

Link to comment
Share on other sites

Не тоя с очилата ами другия нали? Много е противен аз мислех да го ступам един път, нещеше да ми сменя видео картата.Ама ми я смениха накрая де :-)

Link to comment
Share on other sites

Abe tia skupite gi znam, ne6to po-evtino,  kato za 10-tina lv.

ми то само transiever-а струва 6.80 EUR ако решиш да си го купиш и сам да си направиш IrDA който се вързва към дъното, така че не виждам кой ще ти даде какъвто и да е infrared адаптер за 10-тина лева.

Link to comment
Share on other sites

защото казаха че ще станат спонсори на LANParty_Plovdiv :)

ама в посления момент се отказаха и като причика казаха че не им се занимавало ся, нямали време :angry:

едит: купи си от ERA Computers (тва си е чистаа реклама ;) )

или от PIC :)

[offtopic ]

Двете фирми, от които пазарувам ;). Не купувайте от Мост - там харддиск 120GB Seagate 8MB ATA133 струва с 2 долара по-евтино, а гаранцията му е 2 години по-кратка...

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

ave most na nai golemite tapanari ve stratoro mi pc be6e ot tam vzeto i mi gramna cd roma otzad s lepenki otivam v office i mi kazvat ami tozi komoputar e kupen ot sofia i trqbva tam da idite za da mi go smenat.... bati i glupacite edna firma pak tam trqq da iada stot ot tam e kupen. kakto i da e optivam do sofiq v office i gledat garanciqta i mi vikat mi garanciqta na cd to vi e iztekla zastoto to se vodi kat periferno ustroistvo i nee go hvasta garanciqta za cqlata sistema i tva kat go 4uh i poludqh ve4e

NIKOGA NE ZIMAITE KAKVOTO I DA E OT MOST COMPUTERS :angry1

Link to comment
Share on other sites

ОффТопик..

Стига с тйез ОффТопици..

Пуснах Топик в Хардуеар на тема "Най-добра фирма в Пловдив".. там е мястото да се обсуйда коя фирма каква е..

Аз лично ор "Резет" си купих един продукт na който горя 3 пъти една и съща част в продалжение на 2 месеца.. и при всяко ходене там бяха СУПЕР любезни към мен и на 3-тия път направо ми дадоха нов "Продукта" и оттогава досега не е горял и нямам никакви проблеми с него .. Та мисълта ми в този Оффтопик беше че съм най-доволен засега от обслужването в "Рйзет" :P

ОнТопик..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...