Jump to content
BulForum.com

Kupuvam CDKEY za WarCraft 3 & Frozen Throne


Recommended Posts

Ako nqkoi prodava kluch za WarCraft 3 & i Frozen Throne za igra v battlenet neka da kaje za kakvi pari e navit da go prodade. Navit i sam i na reshenieto da go izpolzvam zaedno s nqkoi, zashtoto na men tova neshto mi trqbva obiknoveno samo sled 12 chasa prez noshtta kogato obiknoveno povecheto spat :P Ako nqkoi administrator na zala se dvuumi da mi napravi uslugata moje da bade siguren che diskretnostta e garantirana :D V kraina smetka ako nikoi ne se navie i sashto ima jelaeshti za takav kluch kat men neka da kaje; da se saberem pone trima i da poracham edna igra ot Germaniq,taka izliza nai evtino.

Link to comment
Share on other sites

@DREBNIA s teb shte se razbereme za WAR3, na men ne mi trqbvaha i originalni diskove no ako e tankana shte zema CDto s Keya.

@Lada_1500 Dokolkoto razbrah ti nqmash key za WAR3, a imash Key za Frozena koeto me ustroiva, ostava da mi kajesh dali Keya e validen ot kade go imash i kolko choveka go polzvat, a za parite ti si prodavacha ti shte kajesh kolko iskash ;)

Link to comment
Share on other sites

ahhahaahahahaha za 1.11a na wc3 aahahahah to sq e 1.14b i sled 1 sedmica izliza 1.15 :) taka 4e GOLQQQQQQQQM cd-key grabber ima6... d2 1.09 ahahhaah kakto kazah ba6 cd-key grabbera ima6.. ama kradi s nego pojelavam ti uspeeeeeeeeeeh!!!!!!!!

Ти провери ли го този? Работи с 1.13 -1.14 и най-вероятно ще работи и с 1.15.(въпреки че пише че е до 1.11) Така че май е "голям CD-key grabber". :D

Link to comment
Share on other sites

ahhahaahahahaha za 1.11a na wc3 aahahahah to sq e 1.14b i sled 1 sedmica izliza 1.15 :) taka 4e GOLQQQQQQQQM cd-key grabber ima6... d2 1.09 ahahhaah kakto kazah ba6 cd-key grabbera ima6.. ama kradi s nego pojelavam ti uspeeeeeeeeeeh!!!!!!!!

Пич, просто пуснах търсене в Yahoo и това беше като първи резултат. Авторът пише, че работи с новите версии, просто не е добавил подръжката им като коментар. Няма да пробвам, защото съм против краденето от зали. А ти да не би сам да си написа Cd-Key Grabber, че тръгна и да продаваш крадени номера :angry1

Link to comment
Share on other sites

emi da ... za d2 sum napisal sam key grabber i pri twa dosta lesno... [ s pomo6tta na 2-3 moi mnogo dobri priqteli] i koi e kazal 4e sum kral ot zali...? az kazah ako nqkoi iska ina4e ne iskam da si imam problemi s razni admini posle da trace IP i posle ban i takia shittni za kwo mi e? samo ako nqkoi daa pari i az togaa ina4e ne bih naprail takowa ne6to... edin moi priqtel krade6e ot speeda i go izdadoha...[skoro bqh na 40 mu] :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...