Jump to content
BulForum.com

Продавам нова клавиатура Logitech


Recommended Posts

Става дума за тази клавиатурка.

Вчера я купих с определена цел, но понеже купих и други неща, чак като се прибрах у нас забелязах, че няма да ми свърши работа.

Исках компактна, малка, но с нумпад, и затова я взех. Картинката в сайта ме заблуди относно подредбата на клавишите и не мислех, че реално ще е по друг начин. Става дума за Ентер-а, и левия Shift. :angry:

Не мога да работя ако левия шифт е толкова малък и до него има този малоумен дублиран клавиш "\". Също така Ентера е на 2 реда като в горната част е леко по-широк, сещате се. Свикнал съм с широк едноредов Ентер. Преди години нямаше да повярвам, че бих казал това, понеже бях свикнал с оня Ентер.

 

Аз исках такава,

a тя се оказа такава.

 

Даже не е разопакована от найлона, изобщо не е отваряна, само отворих капака на картона и това е. Чисто нова, даже не съм я пробвал или включвал.

 

Само за 25 лв се сдобивате с чисто нова клавиатурка и спестявате 7-8 лв :) . За който е свикнал с тази подредба.

Link to comment
Share on other sites

20 лв

 

В зависимост от местоположението, мога да я донеса на място при желаещия, днес до към 1-2 следобед!

За тази цена си е перфектна покупка (за свикналите с тесен и висок ентер и съответния ляв shift :) ).

Link to comment
Share on other sites

Става дума за тази клавиатурка.

Вчера я купих с определена цел, но понеже купих и други неща, чак като се прибрах у нас забелязах, че няма да ми свърши работа.

Исках компактна, малка, но с нумпад, и затова я взех. Картинката в сайта ме заблуди относно подредбата на клавишите и не мислех, че реално ще е по друг начин. Става дума за Ентер-а, и левия Shift. :angry:

Не мога да работя ако левия шифт е толкова малък и до него има този малоумен дублиран клавиш "\". Също така Ентера е на 2 реда като в горната част е леко по-широк, сещате се. Свикнал съм с широк едноредов Ентер. Преди години нямаше да повярвам, че бих казал това, понеже бях свикнал с оня Ентер.

 

Аз исках такава,

a тя се оказа такава.

 

Даже не е разопакована от найлона, изобщо не е отваряна, само отворих капака на картона и това е. Чисто нова, даже не съм я пробвал или включвал.

 

Само за 25 лв се сдобивате с чисто нова клавиатурка и спестявате 7-8 лв :) . За който е свикнал с тази подредба.

 

 

Ако вчера си я взел може спокойно да я върнеш и да си вземеш цялата сума или съответно нова клавитура!Определено подобен шифт бутон е адски неудобен особено за гейминг...иначе за цената си е страхотна клавиатура аз лично съм с ултраХ модела и вече яде бой 3 години :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли български букви BDS подредба

Да, има.

БДС буквите са и те бели на цвят. латиницата е по-едра и е bold ако мога да се изразя така, а БДС-то са по-тънки, и лесно се различават. Сори че не давам снимки, фотото е на морето в момента.

Усета от бутоните (поне през найлона) е много приятен при натискане. Клавишите не са високи, имат неголям ход, което е по-удобно от стандартните с голям ход на клавишите. Но не са и прекалено ниски.

В магазина разбрах, че мога да я върна обратно понеже е на 2 дни клавиатурата, но чак в понеделник. С цел по-бързо да изчистя 'проблема', дотогава обявата си важи. В случая аз съм си виновен, така че дори с малка загуба, предпочитам да я продам на някого. То аз и с една мишка А4 по същия начин се излъгах, и нея ще продавам. Logitech си е Logitech.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...