Jump to content
BulForum.com

Продавам компютърни компоненти


Recommended Posts

1. Монитор IBM P260 21" CRT, заедно с интерфейсен и захранващ (от монитора към захранването на компютъра) кабели - ПРОДАДЕН

 

2. Видеокарта GeCube Radeon HD2600 Pro, с кутийка, пълен комплект кабели и 15 месеца оставаща гаранция към ERA Computer - ПРОДАДЕНА

 

3. Процесор Celeron 2,4 GHz, 128 KB L2 Cache, s.478 - ПРОДАДЕН

 

4. Дъно ASRock P4i65PE s.478 неработещо - ПРОДАДЕНО

 

5. Светещо в зелено, 80-мелиметрово, вентилаторче ZALMAN, предназначено за PC кутия - СВАЛЯ СЕ ОТ ПРОДАЖБА

 

 

6. Сървърна кутия, много стабилна, макар и малко старичка + захранване (работещо), флопи устройство, стар CD-ROM и някакво друго устройство, което нямам представа за какво точно се използва :D - ПРОДАДЕНА

 

thumb-44E7_4A59AC11.jpg thumb-A794_4A59AC11.jpg

 

7. Твърд диск Quantum Fireball 3,5", с капацитет 1,2 GB - 3 лв.

Работи си нормално, форматиран с FAT32 и готов за експлоатация ;)

 

 

8. Твърд диск 3M-Conner Peripherals 3,5", капацитет 240 MB - 1,50 лв. :D :D :D

Намерихме го заедно с другите стари части. Форматирах го с FAT32. Надали може да се намери приложение на това дискче, но все пак да пробвам, дали ще потрябва на някого :D

 

 

Ами това е засега... Възможно е в бъдеще да добавям и още части. При интерес ми пишете на лично съобщение, а също така можете да се свържете с мен и на 0878316991 - Красимир ;)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, да попитам видеото AGP или PCI-E? На снимките от сайта е PCI-E, но да попитам все пак.

Благодаря, спорен ден.

Link to comment
Share on other sites

Ами в линка от сайта даже си пише, че е на PCI-E. Незнам дали има някакъв технически проблем, но на мен ми отваря страницата, когато и да я цъкна :)

За сега номера 3 и 4 са запазени за nonsan!

Номер 2 - видеокартата е reserve за bubolin!

;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Нареждам се за видео картата, ако евентуално bubolin се откаже.

Link to comment
Share on other sites

bubolin дойде, направи един кратък тест на картата и я купи :) Със здраве да си я ползва! Апелирам към всички колеги, които проявят интерес към монитора да ме посетят и да тестват на място, за да се уверят, че всичко е ОК ;)

Link to comment
Share on other sites

5. Светещо в зелено, 80-мелиметрово, вентилаторче ZALMAN, предназначено за PC кутия - 7 лв.

Купих го от JAR Computers за 12 лв. Исках да видя как ще стои на кутията ми и за да подобря охлаждането на системата ми като цяло, но нямаше голям ефект, пък и зеленото не ми е любим цвят (нямаше други цветове в наличност :( ). Същото като на снимката. Силиконовите държачи се поокъсаха малко от много махане и слагане, но 2 от тях са в добро състояние и все още вършат работа :D

 

Снимка

 

 

Това 80х80х25 ли е или 80х80х15? Ако е дебел 15мм имам интерес, въпреки, че е малка вероятността.

 

edit: така е, 15мм не съм виждал, затова се надявах тоя да е такъв :)

Link to comment
Share on other sites

Ами 25 мм е :( Да ти кажа колега и на мен ми се искаше да е 15, но като попитах и за това условие, ми казаха, че от тези светещите имат само дебели 25 мм!

Link to comment
Share on other sites

Апелирам към всички колеги, които проявят интерес към монитора да ме посетят и да тестват на място, за да се уверят, че всичко е ОК ;)

Сега ако кажеш и къде да те посетя, цена няма да имаш. :)

 

П.П. Аха...видях телефона най-долу...

Link to comment
Share on other sites

№ 5 се сваля от продажба, тъй като му намерих приложение.

Давам последни цени на останалите компоненти!

Ако до седмица никой не прояви интерес към тях, ще затворя темата и в бъдеще евентуално ще им търся собственик отново чрез форума :)

Link to comment
Share on other sites

Всички части са в Пловдив! Ако имаш сериозен интерес ми пиши на лично съобщение или ми се обади на посочения телефон в първия пост :)

Link to comment
Share on other sites

№ 6 е продаден! Хардовете явно никой не ги иска. Няма смисъл да седи повече тази тема - нека модераторите я затворят!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...