Jump to content
BulForum.com

продавам пликове за CD


Recommended Posts

ква е разликата м/у тоя дет е 0,03 лева и 0,1
според мен вида на хартията :)

 

опс

поста ми вече не е актуален, съдех по линковете на b4ur2m

а оригиналните друго сочат :)

Link to comment
Share on other sites

само за уточнение:

Моите линкове се азличават, щото тва ми изпрати пича на пощата, а след това е добавил и нов асортимент.

 

@levent_7

Сигурно ще взема ама ще е към края на седмицата щото сега съм зает.

Link to comment
Share on other sites

разликата между едните и другите е че тези от 0,10лв. имат прозрачен найлон и се вижда диска. ;)

Ami za tiq parvite ne znam,no ako na nqkogo mu trqbva tezi vtorite az gi kupuvam ot Sofia za 0,05 lv..ako nqkoi iska moga da mu napravq usluga;savsem bezplatna ;)

Link to comment
Share on other sites

Ami za tiq parvite ne znam,no ako na nqkogo mu trqbva tezi vtorite az gi kupuvam ot Sofia za 0,05 lv..ako nqkoi iska moga da mu napravq usluga;savsem bezplatna ;)

Citiram edin ot moderatorite:

 

"Предупреждавам за последно хората който не спазват правилата в секцията buy/sell ! Коментари от сорта на "тва е толкова пари на руския пазар" са крайно нежелателни. Всеки излишен пост ще бъде изтриван, а човека пуснал поста много бързо ще успее да събере нужните му 100% warn за да спечели голямата награда - бан за неопределено време ! Спазвайте правилата за да е мирно и тихо всичко ! Това е свободен пазар и всеки има право да предлага каквато сметне за необходимо цена !!! "

 

Taka che MATRIX1 vnimavai kakvo pishesh !!!

Link to comment
Share on other sites

kaloianiliev :)

има разлика между

Ami za tiq parvite ne znam,no ako na nqkogo mu trqbva tezi vtorite az gi kupuvam ot Sofia za 0,05 lv..ako nqkoi iska moga da mu napravq usluga;savsem bezplatna 

и

Коментари от сорта на "тва е толкова пари на руския пазар" са крайно нежелателни

 

и тя е, че matrix1 предлага самата стока, а не само подбива цената ;)

Link to comment
Share on other sites

matrix1 предлага самата стока, а не само подбива цената ;)

Absolutno si prav,namerenieto mi ne e da podbivam ceni,a da pomogna na priqtelite si ot tozi forum.Nqmashe nujda da napravq nov topic,sled kato e na lice topic sas sashtoto zaglavie,e tfa veche e neshto koeto qsno figurira vav "forum rules" . Tfa che na nqkoi ne mu ottarva si e negov problem.Ofertata mi vaji samo za horata s koito se poznavam lichno,a te sa polovinata aktivni useri ot foruma.Nali za tfa sme hora za da si pomagame,a ne da si praim 100 % nadcenki ;)

 

P.S.

Taka che MATRIX1 vnimavai kakvo pishesh !!!

Qsno se vijda che vsichko si e po pravilata,ti si choveka koito v momenta narushavash forum rules,edno che se izkazvash nepodgotven,vtoro otkrito mi povishavash ton,nedei taka moito momche,misli s glavata si ;)

Link to comment
Share on other sites

Taka che MATRIX1 vnimavai kakvo pishesh !!!

OFF TOPIC

Poveche ne mi zadrastvai poshtata s glupavi PM-i.Veche stavash banalen,ne znam koi si shto si,no opredeleno se zaqjdash s men,a tfa ne mi dopada mnogo.Ako ima nqkakav problem obarni se kam adminite.Ako sam v narushenie te imat nachini da me nakajat,a ot PMite koito mi izpratihte ti i Levent si lichi kolko ste dobronamereni i savestni.

 

ma mn si zle stom priatelite ti sa samo ot foruma i chakat da napishesh nekoia rabota i da komunikirate. Ima chat programi! ne e nujno da im kazvash che mojesh da im vzemesh plikcheta ot Sf. namirisva mi na "VIJTE KOI SAM AZ, ZNAETE LI KOLKO CHESTO HODIAA DO SOFIAAAA..." Mnogo interesno ako vsi4ki pochnat da si iskat da im kupish plikcheta ot Sofia dali ste go napraviash samo zaradi "priatelstvoto" hahahahahah! Kazvash go kolkoto da razvalish na levent dalaverkata, iad te e che sam ne mojesh da zaformish, nali?

I ne vikai "moeto momche", probvai s "batko"! malak si oste da imash deca.

 

Parvo ne vijdam kade sam napisal che priqtelite sa mi SAMO ot foruma;vtoro-Da,za razlika ot teb,az bih im napravil uslugata da im kupq kakvoto i da e,shtom mi e na pyt i imam vazmojnost.Ne zabravqi che v jivota ako si sam si edno nishto,za tova darja na priqtelite si poveche ot vsichko i ne gi delq na priqteli ot foruma i priqteli ot kvartala,nima tova ima znachenie ?A za tfa dali mai qd...ti chuvash li se we chovek ???..Lili Ivanova imashe edna pesen,Ne vsichko e pari priqteliu,ne vsichko e pari...e,moje da se chuvstvash pozdraven lichno ot men i da razsajdavash malko poveche nad choveshkite cennosti,ti za edni plikove digna dandaniqta,a we horata gubqt celi sastoqniq i pak sa blagodarni che sa jivi i zdravi i imat priqteli okolo sebe si,misli s glavata si!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ei... znachi to hubavo ama teq plikove kato glda sa napraveni ot podrachni materiali ..spisaniica raboti... triabvat mi o6te po tvardi plikove (kato ot 5 inchova disketa) i da imat mqsto kadeto da si lepna opis na muzikata koqto 6te ima v discovete... ako ti se namira obe6tavam da kupq golqmo kolichestvo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...