Jump to content
BulForum.com

HTC G1(Dream). Къде в Пловдив


E-Rection

Recommended Posts

От няколко дена търся това телефонче в магазините в Пловдив, но не мога да го намеря. т.е. има го в един магазин но цената му е с 300 лв повече от колкото в София. Някой знае ли къде го има. Интересува ме да го купя директно от магазина е не да го поръчвам

Link to comment
Share on other sites

От няколко дена търся това телефонче в магазините в Пловдив, но не мога да го намеря. т.е. има го в един магазин но цената му е с 300 лв повече от колкото в София. Някой знае ли къде го има. Интересува ме да го купя директно от магазина е не да го поръчвам

 

Я кажи къде го има че аз пък искам да го разглежам

Link to comment
Share on other sites

Я кажи къде го има че аз пък искам да го разглежам

http://vega2002.com/

В сайта им има карта къде е магазина.

В сайта цената е по ниска с 100 лв от колкото магазина.

 

Днес смятам да ида до мултирама да видя там дали го има.

Link to comment
Share on other sites

Не. Различни са. Единия има инсталиран Candy нещо си, а G1 го няма. Има и други разлики, но не мога с точност да ги назова. Иначе нямаше да са различни дистрибуции.

 

А и главната разлика е, че единия е правен за T-Mobile и е претърпявал разкодиране, за да стигне до тук, а другия си е фабричен.

 

Както и да е. Може за теб да не са проблеми това, но аз бих избрал HTC-то ако трябваше да избирам. Самоче на този етап не бих взел нито един от двата.

 

Можеби втората версия.

Link to comment
Share on other sites

Малко големичък ми се струва затова ще изчакам да видя и magic-a но ако го имат във вега-та (магазина на главната нали?) ще се разходя да го разгледам.

Link to comment
Share on other sites

The HTC Dream (also marketed as T-Mobile G1 in Europe and the US) is an Internet-enabled smartphone with an operating system designed by Google and hardware designed by HTC.

http://en.wikipedia.org/wiki/Gphone

 

Аз продължавам да съм съм скиптично настроен за мнението, че Dream и G1 имат някаква разлика

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...