Jump to content
BulForum.com

Baby AT Motherboards sellers?!


Recommended Posts

Сигурен ли си че искаш Baby AT Motherboards а не Barebone защото Baby AT мисля че беше разновидност на AT Case-овете ?

 

P.S. Извинявай за OFFTOPIC-а но ако съм в грешка е по-добре да го разбера сега :) .

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си че искаш Baby AT Motherboards а не Barebone защото Baby AT мисля че беше разновидност на AT Case-овете ?

 

P.S. Извинявай за OFFTOPIC-а но ако съм в грешка е по-добре да го разбера сега  :)  .

Напротив - много добър въпрос... Всъщност сигурен съм, че искам малогабаритна дънна платка - мисля, че и двете ще ми свършат работа по тоя параграф.

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, porovi se v neta po stranicite na razlichnite proizvoditeli na duna, haresai si niakoe (niakolko) i se opitai da go (gi) porucash niakade da ti go (gi)dastaviat. Mai tova e nai-dobria variant.

Az lichno sam kupuval micro ATX duno ASUS ot Smart Systems (www.sms.bg) no beshe predi dosta vreme veche.

Link to comment
Share on other sites

"Компютърни продукти" предлагат дъна от серията VIA EPIA, които са с форм-фактор mini-ITX: 17x17cm - носи им се славата на най-компактните x86 дъна ;)

Не знам дали имат офис в Пловдив, но за такова нещо не е проблем човек да отскочи до София :)

Link to comment
Share on other sites

Знам къде в пловдив се продава малогабаритно ПЦ - размерът му е колкото стандартно 5 1/2" CD-ROM устройство. В конфигурацията се включва: Процесор - Селерон на 1 ГХз, РАМ 256МБ с възможност за надстройка, 1xUSB, Integrated VIDEO, 1xLPT, 1xRS232, Integrated Sound (line in, line out, mic in), 2xIDE i miasto za 2.5" hard (harda ne se wklucwa w sistemata), Compact FLASH interface, 2xPS2 (key+mouse), 2xPCMCIA Slot, 1xUTP port. Zahranwa se ot adapter +5V. Firmata e: http://www.telesys.hit.bg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...