Jump to content
BulForum.com

Проблем с дъното ми,моля за помощ !


tsvetan4462

Recommended Posts

Здравейте на всички.

Дъното ми е ASUS M2N68-AM, GeF7025, AM2+ up to 125W, Vga и проблема е в това ,че компютъра си работи ,но ми излизат едни черти по хоризонтала все едно са смущения (трептения) и го прави когато си иска и под windows ,а на игри няма проблеми.Дали може да е от Vga-то или захранване ? ? ? :angry1 :confused :sick

 

 

а забравих да спомена ,че монитора ми е LCD 19-ka

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички.

Дъното ми е ASUS M2N68-AM, GeF7025, AM2+ up to 125W, Vga и проблема е в това ,че компютъра си работи ,но ми излизат едни черти по хоризонтала все едно са смущения (трептения) и го прави когато си иска и под windows ,а на игри няма проблеми.Дали може да е от Vga-то или захранване ? ? ? :angry1 :confused :sick

а забравих да спомена ,че монитора ми е LCD 19-ka

Вграденото видео ли ползваш?

Link to comment
Share on other sites

DA

Аз ползвам на работното място един комп с вградено видео който на някои сайтове прави подобни хоризонтални трептения.Предполагам че е от него.Ти така или иначе ще трябва да си сложиш някаква друга видео карта вградената за игри не става.Или вземи от някой познат едно видео само да тестваш.

Трябва да дадеш disable на вграденото от биоса ако решиш да го сменяш.

Link to comment
Share on other sites

На въпроса за колонките - да имам едни малки тонколонки.Ще ги махна за да изключа и тази причина.

Излишни пари за съжеление нямам за друга външна карта.

 

Попитах един познат който разбира от компютри и той ми каза ,че е възможно да е от видеото ,защото този проблем с видеото идвало от това ,че не работи нормално в 2Д режим ,тоест в дестопен режим,а на игри работи 3Д режима. :confused

 

Възможно ли е ???

 

Попитах и сервиза за това и те ми казаха ,че е от рама на компютъра за което нещо не ми се вижда реалистично.Ще сложа друг за проба ,та ако не е от това и него да го изключа ,като причина.

 

Ще пробвам и ще пиша. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

На въпроса за колонките - да имам едни малки тонколонки.Ще ги махна за да изключа и тази причина.

Излишни пари за съжеление нямам за друга външна карта.

 

Попитах един познат който разбира от компютри и той ми каза ,че е възможно да е от видеото ,защото този проблем с видеото идвало от това ,че не работи нормално в 2Д режим ,тоест в дестопен режим,а на игри работи 3Д режима. :confused

 

Възможно ли е ???

 

Попитах и сервиза за това и те ми казаха ,че е от рама на компютъра за което нещо не ми се вижда реалистично.Ще сложа друг за проба ,та ако не е от това и него да го изключа ,като причина.

 

Ще пробвам и ще пиша. :wacko:

Да тея в сервиза и те от рама ще ти трепти картината.Явно те прилъгват да си купиш още рам.Аз също като твоя познат съм сигурен че е от вграденото видео.По-нататък като събереш пари и вземеш друга карта ще изчезне.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички отново.

Пробвах с друга рам и махнах тонколоните ,и след редица тестове вече съм сигурен- ОТ ВИДЕОТО НА ДЪНОТО Е ! :unsure:

Жалко ,но факт.

Благодаря на всички взели отношение!

 

Може да се затвори темата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...