Jump to content
BulForum.com

Ремонт на Ходова част


KyPo

Recommended Posts

Здравейте ... някой ако може да ми каже някой майстор който наистина си разбира от работата защото вече изпаднах в шок и ужас :D на 2ма майстори ходих и двамата казаха съвсем различни неща ....

Като единият който каза че е биалета другият ми каза че на биалетите им няма нищо .....

 

А иначе моя проблем е че като мина през по остър легнал полицай и се чува тропане на железа (което ме навежда до мисълта че е накрайник) а другият звук който се обажда пак при преминаване на по големи препятствия скърцане :)

идей :)

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти дам телефон на майстора, при който си оправям автомобила.С механичните въпроси няма забележки, така че ще ти свърши работа.Ако искаш драсни ми едно съобщение да ти дам телефона и да се разберете.

Link to comment
Share on other sites

Мога да те свържа с един маистор ама проблема е че колата трябва да се закара в саединение иначе гаранция давам че ще е оправи и то на много по ниска цена отколкото в някои сервиз тъи като има много голямо намаление варху частите ако имаш желание skype: blue-gosho1990 или 0893527749

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ... някой ако може да ми каже някой майстор който наистина си разбира от работата защото вече изпаднах в шок и ужас :D на 2ма майстори ходих и двамата казаха съвсем различни неща ....

Като единият който каза че е биалета другият ми каза че на биалетите им няма нищо .....

 

А иначе моя проблем е че като мина през по остър легнал полицай и се чува тропане на железа (което ме навежда до мисълта че е накрайник) а другият звук който се обажда пак при преминаване на по големи препятствия скърцане :)

идей :)

 

В сервиза до Детски свят и Евридея НЕ ходи повтарям НЕ ходи. Не питай защо съм толкова категоричен.

 

Тва се отнася и за всички живеещи наблизо и т.н решили да правят нещо там. Мислих по всички форуми да пусна теми за тия лайнари

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...